The Last Of Us Türkiye çıkış tarihi

'Teknoloji Haberleri' forumunda Züleyha tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Züleyha

  Züleyha Site Yetkilisi


  The Last Of Us Türkiye çıkış tarihi

  [​IMG]

  Naughty Dog firmasının PS3 için özel geliştirdiği aksiyon oyunu The Last of Us Türkçe altyazı desteği ile 14 Haziran 2014 tarihinden itibaren Türk oyunseverler ile buluşuyor.

  2013 yılının en çok beklenen oyunlarından birisi olan The Last of us’ın sadece PS3 için geliştirilmesi kimi oyunseverler tarafından tepkiyle karşılansa da, bu oyun için PS3 alacağını iddia edenler de yok değil.

  Oyunda işlenen hikaye şöyle; Cordyceps mantarının dünyadaki milyonlarca kişinin ölmesine neden olmasının üzerinden 20 yıl geçmiştir. Cordyceps mantarının etkisi yalnız ölümle sonuçlanmamış kalanlarda mutasyona uğramışlardır. Değişim geçirmeyenler ise karantinada hayatlarına devam etmektedirler.

  Karantina bölgesine nakil olan insanların arasında Joel ve eski bir dostunun 14 yaşındaki kızı Ellie’de vardır. Oyuncular Ellie’yi kontrol ederken, bilgisayarda Joel’i kontrol ediyor. Joel ve Ellie birlikte mutasyona uğramış ve insan etiyle beslenen yaratıklarla savaşacak.

  Oyuncular farklı dövüş teknikleri kullanabilecek ve farklı silahlarla savaşacaklar. Oyunda Siper alma özelliğide mevcut.

  Oyun beni de cezbetti bir göz atmakta yarar var diye düşünüyorum [​IMG]