The Darkness II Oyunu Çıkış Tarihi

'Oyun Bölümü' forumunda Sitem tarafından 28 Ara 2011 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]


  Zengin online modda benzersiz silahlar, dövüş stilleri ve dört yeni karakterle senaryoya dayalı oynanış için geri sayım başladı. The Darkness II, tek kişilik hikayeye paralel olarak ilerleyen ve yüksek tempolu co-op deneyimi “Vendettas içeriği ile oyunseverleri büyülemek için yola çıktı. Dört kişiye kadar oynanabilecek olan Vendettas oyuncuların her biri kendine özgü Darkness silahına sahip dört karakterden birini seçerek tehlikeli ve kanlı bir yolculuğa çıkmalarını sağlayacak. Vendettas, her bir karakterin Jackie Estacadonun Brotherhoodu alt etme yolculuğundaki hayati rollerini ortaya serecek.

  The Darkness II Ön Siparişe Açıldı

  Yılın heyecanla beklenen korku-aksiyon oyunu The Darkness II ön siparişe açıldı! Oyunun içerdiği eşi benzeri görülmemiş şiddet unsurları içinizdeki karanlığı ortaya çıkaracak. Ön sipariş gerçekleştiren tüm oyunculara sınırlı sayıda üretilen metal kutu ve oyunun ekstra içerik barındıran Limited Edition versiyonu sağlanıyor. The Darkness II, Aralgame, D&R, Mavi Bilgisayar, Over Game ve Vatan Computer gibi birçok nokta tarafından ön siparişe açıldı.

  The Darkness II 2007nin milyon satan oyunu The Darknessın devam oyunudur ve oyuncuların bir yandan iki silahıyla ateş ederken, diğer yandan Şeytan Kollarıyla nesneleri ve düşmanları yarmasını, tutmasını ve fırlatmasını sağlayan Quad-Wielding™ ile benzersiz bir savaş mekaniği sunmaktadır. Oyun ışığa karşı karanlığın tematik öğeleri, derin ve sürprizlerle dolu hikayesi ve çizgiroman kökenlerine sadık kalan, el çizimi grafik tekniğiyle ön plana çıkmaktadır.

  The Darkness II Microsoft Xbox 360® video oyun ve eğlence sistemi, PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi ve Windows PC için 10 Şubat 2012de dünya genelinde satışa çıkacaktır.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 25 Ara 2012