TFF 2012 Başkanlık seçimi ne zaman

'Spor Gündemi' forumunda Sitem tarafından 16 Şub 2012 tarihinde açılan konu

 1. TFF Başkanlık seçimi 27 Şubat 2012


  Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlık seçimi 27 Şubat 2012 Tarihinde yapılacak.Başkanlık için Dört büyüklerin ortak kararı ise Şenes Erzik.

  Bugün, basına kapalı gerçekleşen ve görüntü alınmasına da müsade edilmeyen buluşmada Beşiktaş ve Kulüpler Birliği Başkanı Yıldırım Demirören, Fenerbahçe Başkanvekili Nihat Özdemir, Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ve ikinci başkanı Adnan Öztürk'ün Bakan Suat Kılıç ile biraraya geldi.

  Kulüplerin temsilcilerinin Bakan'a "Bize yardımcı ol" dedikleri belirtilirken, Bakan'ın ise "Siz kendiniz bir aday çıkarın. Mümkünse tek aday çıkarın ve biz desteği veririz. İsmi ben önermem ama yine hatırlatıyorum; bu aday hiç bir kulübe yakın olmasın, kimsenin adamı olmasın, bir kulübün sempatizanı olabilir ama hedefi Türk futbolunu kaostan kurtaracak spor bilgisine, hukuk bilgisine sahip olan biri gerekiyor" şeklinde konuştuğu öğrenildi.

  ŞENES ERZİK GELİRSE NE OLACAK?

  Erzik Türkiye Futbol Federasyonu olursa, eski başkan Mehmet Ali Aydınlar'ın uygulamaya çalıştığı 58. maddeyi kesinlikle kullanmayacak. Başta Fenerbahçe olmak üzere şike iddianamesinde adı geçen kulüplerin play-off dönemine kadar puanlarının silinmesine karar verecek.

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 19 May 2013