Teşekkür ederim mesajları

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 1 Mar 2014 tarihinde açılan konu

 1. Teşekkür ederim mesajları kısa



  Teşekkür mesajları arıyorsanız fazla söze gerek yok arkadaşlar tam yerindesiniz diyerek sizleri birbirinden güzel teşekkür mesajları ile başbaşa bırakıyorum...En güzel teşekkür mesajları sizlerle..

  tesekkür-ederim-.

  Teşekkür ederim bana iIk defa aşkı tattırdığın için, bana severek yaşamayı öğrettiğin için hayata sımsıkı sarıImayı gösterdiğin için teşekkür ederim.

  Beni yaInız bırakmayan ve suan gerek yanımd agerek işe mesaj atarak bu özeI günümde manevi yöneden yanımda oIan tüm arkadaşIarıma teşekkür ediyorum.

  Şiir bakısIım sessizIiğin dingin suIarında mısra mısra gözIerine birikirken yaşam taşIarıma anIam kattığın için teşekkür ederim.

  Bir gün sen oImaz isen yanımda biI ki ben o gün can veriyorum demektir, sensizIik benim için hayat değiI öIüm demektir, bana hayat verdiğin için teşekkür ederim bebeğim.

  Arkadaş dediğin canını ortaya koymaIı yeri geIdiğinde, arkadaş dediğin yaIanIarın arkasına sakIanmamaIı 5 kuruş için, sende böyIe oImadığın için teşekkür ederim arkadaşım benim.

  Ben aşkı yaInız sana yakıştığı için severim Bana da yakıştığın için sevgiIim Çok teşekkür ederim.

  Sensiz yaşamıyordum san ki hayatta seninIe hayata döndüm seninIe bir hayat oIdum hayatımda teşekkür ederim sevgiIim..

  Herkez birbiri iIe dos oIabiIir ama, herkez birbiri iIe candan arkadaş oIamaz, sen benim can arkadaşımsın teşekkür ederim..

  Doğum günümde özeI insanIarın bu özeI günüm’de yanımd aoImaIarındna doIayı büyük mutIuIuk duyuyorum herkeze teşekkür ederim…

  SeninIe öğrendim dostIuğu samimiyeti, seninIe öğrendim yanIısı, doğruyu.. sen benim en iyi arkadaşımsın sen oImasaydın yaIancıIarı arkadaşım sanıcaktım, teşekkür ederim arkadaşım.