Teraziler 16-22 Ocak 2012 haftası neler yaşayacak?

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 15 Ocak 2012 tarihinde açılan konu


 1. Teraziler için haftalık burç yorumu 16-22 Ocak 2012 haftası teraziler neler yaşayacak?

  Cevap: Teraziler 16-22 Ocak 2012 haftası neler yaşayacak?

  Yine hareketli bir haftaya giriş yapıyoruz, önce Güneş ile Satürn arasında sert bir etkileşim meydana gelecek, akabinde güneş Kova burcuna geçiş yapacak ve hafta sonuna doğru ise Güneş ile Jüpiter arasında bir etkileşim oluşacak.
  Güneş-satürn sert etkileşimi yüzünden, bazı girişimleriniz engellenebilir, sağlığınıza da extra özen göstermeniz gereken bir hafta, bünyeniz hassas olabilir.
  Kendinizi ortada bir konu olmasa bile, düşük enerjili, depresif, yorgun hissedebilirsiniz. Özellikle bu hafta otorite figürlerle ilişkilerde zorlanmalar meydana gelebilir.
  20 Ocakta Güneş Kova burcuna giriş yapacak ve önümüzde ki 1 ay boyunca odaklanacağınız, kendinizi rahat bir şekilde ortaya koyabileceğiniz hayatınızda ön plana çıkacak olan konular, aşk, çocuklar, hobiler, hayatın keyifli, eğlenceli yanları, riskli aktiviteler üzerine olacaktır.
  Hem bu sayede bu güneş-satürn etkisini de üzerinizden atabileceksiniz.
  Evet sizlerin aşk ayı başladı, yalnız olanlar dolu dolu flört edebilecekleri bir aya giriş yapıyorlar, bazılarınız çocuk sahibi olmak adına adımlar atabilir, araştırmalar yapabilirsiniz, doktorunuzla görüşebilirsiniz. Bazılarınız ise hobilerine daha fazla zaman ayırabilecek, yeni ilginç hobiler edinebilecekler.
  Hayatın eğlenceli yanları hayatınızda daha ön plana çıkmaya başlıyor.
  Genel anlamda riskli girişimlerden olumlu sonuçlar elde etmenizin yüksek olacağı bir süreç ama siz yine de adımlarınızı dikkatli atın.
  Hafta sonu Güneş ve Jüpiter arasında bir etkileşim gerçekleşecek maddi anlamda güzel fırsatlar yakalayabileceğinize işaret ettiği gibi, bazılarınız ise bu hafta sonu aşka bir adım daha yakın olabileceksiniz.
  Eğlenceli aktivitelere, organizasyonlara katılabilirsiniz.