Terazi burcunun diğer burçlarla ilişkisi nasıl

'Kadınca' forumunda Demet tarafından 28 Eki 2015 tarihinde açılan konu

  1. Terazi burcunun diğer burçlarla ilişkisi nasıl

    Terazi burcu hava grubu yani İkizler, Terazi ve kova ile son derece başarılı ve uyumlu bir ilişki içerisine girerler özellikle kova ve İkizler Büyük aşklariçin idealdirler. Teraziler detaycıdır buna rağmen ikizlerin bu detaycılığı biraz dikkatli olmasını öneriyoruz.Su grubu ve hava grubuyla da birlikte son derece riskli arkadaşlıklar birliktelikler olabilir. Tabiki imkansız olmayacak değil bunu her defasında yine de hatırlatacak olursak, yine de dikkat etmek gerekiyor. Ateş grubuyla da yani aslanlar koç ve yaylarla da uyumlu olurlar birlikteliklerin sıkıntı yaratmaz.

    terazi burcu.

    Ateş grubunun maceracı yanı gururlu yanı Terazi burcu için biraz baskın gelebilir yani çok disiplini sevmedikleri için kendi kafalarına ve mantıklarına göre doğru buldukları ve hareket ettikleri için iyi olmalarına rağmen ateş grubuyla da biraz sıkıntılı problemler yaşayabilirler ama genelde iyi geçinirler.
    Su grubu yani akrepler yengeçler balıklar içinde çok şans tanımıyoruz terazi burcuna, sadece arkadaşlık bazında olabilir ama evlilik ve uzun birliktelikler için çatışmalar yaşanabilir iki tarafında karşılıklı sabır ve fedakarlık içinde bulunması gerekir.