Temmuz 2011 Aslan Burcu Yorumları

'Kadınca' forumunda MisLinA tarafından 12 Haz 2011 tarihinde açılan konu


 1. Temmuz 2011 de Aslan Burcunu Neler Bekliyor


  Aslan Burcu Temmuz 2011

  [​IMG]

  12 Temmuz tarihinden sonra ise Venüsün burcunuzda ilerlemeye başlaması, ardından 22 Temmuzda yönetici gezegeniniz Güneşin burcunuza geçişi ve akabinde 26 Temmuz tarihinde Merkürün de bu ikiliye katılmasıyla Aşk hayatınız açısından gayet keyifli bir dönem başlayacak diyebiliriz. Yani artık sizin için her konuda yeni bir adım atılması mümkün olacaktır. Böylece Haziran ortalarından bu yana neredeyse bir ay boyunca, geri plana çekilerek hassas ve oldukça içe dönük şekilde yaşanan bir dönemin ardından güçlü bir kendini ifade ediş, iletişimsel açıdan çevrenizle irtibat kurmaya yönelik zihinsel bir süreç ve ilişkinizle alakalı konularda egemenliği ele geçirme, verici ve cömert bir tarzda hareket, eğilimsel olarak gayet keyifli bir dönem başlamış olacaktır. Finansal konularda direk etkili olacak iki gezegen hareketi tüm burçların farklı yaşam alanlarında Temmuz ayına damgasını vurmakta.

  Birincisi Satürn ikincisi Mars gezegenlerinin Başak burcu seyirleri. Sizin için bu iki enerjinin etkisini birlikte inceleyelim. Mars 1 Temmuz tarihinde para evinize girdiği gün itibariyle, çalışma hayatınızla alakalı konular ön plana gelmeye başlayabilir. Çünkü eğer düzensiz bir iş hayatınız varsa doğal olarak parasal kazanımlarınızda sorun var demektir. Satürn gezegeni de geçen yıldan bu yana finans evinizde seyrini sürdürdüğünden sizi düzenli olarak çalışmaya zorlamakta. Yani ne olursa olsun emek sarfetmek gerekiyor. Ama az ama öz, bu süreci olumlu manada geçirmek için kesinlikle bir gelir sahibi olmanız lazım.

  26 Temmuz tarihinde para evinizin yönetici gezegeni Merkürün burcunuzda ilerlemeye başlaması ise, finans anlamında sizin için kazanımlarınızı çoğaltmak adına diğer kişilerle bağlantıya geçme, kendinizi olumlu bir şekilde ifade edebilme, yeteneklerinizi hayata geçirebilme konusunda gayet olumlu bir dönemi başlatmış olacaktır. Gördüğünüz gibi ayın sonlarına doğru gayet olumlu enerjiler mevcut. Her alanda öne atılma ve eskisi gibi kendinizi ifade edebilme gücü bulacağınız bu sürece kadar aylık yorumunuzda söz edilen noktaları göz ardı etmeden kendinizi hazırlamanız gayet faydalı olacaktır
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 27 Ara 2012