Temmuz 2011 Akrep Burcu Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda MisLinA tarafından 12 Haziran 2011 tarihinde açılan konu  1. 2011 temmuz ayında akrep burcunu neler bekliyor


    Akrep Burcu Temmuz 2011

    [​IMG]

    Bu ay kariyeriniz çok önemli olmasa da, para daima önemli olacak. Önemli bir iş anlaşması yapmak istiyorsanız, işte size güzel bir fırsat doğuyor. . Kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar içinde olacaksınız. Bulunduğunuz konumu farklı platformlara taşımayı amaçlarken, eski alışkanlıklarınızdan kurtulmak isteyeceksiniz. Yaşama yeni bir tablo ile çıkmak isteyecek ve deneyimlerinizi genişleteceksiniz: Bu dönemde toplumsal reformistlerin çıkması sizinde yaşam felsefenizi etkileyecektir. Başka kültürler ve alanlar merak sahanıza girerken, denemediğiniz işlere girişebilir, iyi konumlara gelebilirsiniz. Biraz daha cesur olmalı ve size verilen sunumları iyi değerlendirmelisiniz.

    Bu ay, öncelikle duygularınız bir hayli yoğun seyrediyor.. Bu macera duygusunun istenemeyen sonuçlarına katlanmak zorunda kalabilirsiniz.. . Birçoğunuzun anılarında kalacak güzel kısa süren aşklar da gündeme gelecektir.. Aşkta para değil de, duygusallık ve bağlılığın öneminiz kavrayacaksınız. Karşılaştığınız kişilerin yüreği sizin için önemli olacak. Bazılarınız ise karşılıksız duygular içinde olacaktır. Sevdiği kişiyi uzaktan düşünmek bir size yetecektir. Eski duygulara takılmamaya çalışmalısınız. .Evliyseniz veya ciddi bir partneriniz varsa, onunla güzel günler geçireceksiniz. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin. Bazılarınız farklı hareket edecek ve tam gerçek aşkı bulduklarını zannettikleri anda ilişkiden vazgeçebilirler. Evli olanlar şeytana uyabilirler. Oldukça dikkat çekici olduğunuz bir aydasınız. Anlamlı ve iğneleyici sözlerinizle partnerinizi ve çevrenizi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Yaşam pencerenize açılan bütün güzelliklere önem vereceksiniz. Fakat, bu arada güçlü isteklerinizi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz.