Telefonun ekranındaki güvenli mod yazısını kaldırma

'Teknoloji Haberleri' forumunda HazaN tarafından 29 Nisan 2014 tarihinde açılan konu


 1. Akıllı telefonunuzu güvenli moda aldıysanız ya da farkında olmadan yanlışlıkla ekranda güvenli mod yazısını görüyorsanız ne yapmanız gerekir?
  Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi akıllı telefonunuzun ekranında güvenli mod yazısıyla karşılaşıyorsanız panik yapmayın eski haline nasıl getireceğinizi hemen söylüyorum.
  guvenli_mod.
  Güvenli moddan çıkmak için telefonunuzu kapatın. Bataryasını çıkarıp bir iki dakika bekleyin ve sonra tekrar normal bir şekilde cihazı açın. Güvenli mod gitmiş olacak.

  Telefonunuzu güvenli modda açmak isin ise telefonunuzu kapatın ve tekrar açarken ses açma kapama tuşlarından birine uzunca basın. Telefonunuz açılana kadar bu tuşa basmayı ihmal etmeyin. Telefonunuz açıldığında güvenli modda açılacaktır.

  Samsung Galaxy S3 güvenli mod
  Telefonu normal güç butonuna basarak açıyoruz, ekranda Samsung logosu göründüğü anda telefonumuzun sol alt köşesinde bulunan menü butonuna elimizi hızlıca birkaç kez basıp çekiyoruz
  Sony Xperia güvenli mod
  Telefonumuzu kapatıyoruz. Telefonumuzu güç düğmesine basıp açıyoruz. Sony Ericsson yazısı gelir gelmez açılana kadar menü tuşuna basılı tutuyoruz.

  iPhone grubu için güvenli mod
  Cihazımızı açma/kapama butonuna basılı tutarak kapalı konuma getirelim. İki saniye açma kapama tuşuna basarak cihazımızı açalım. Hızlıca, açma/kapama butonu ile home (menü) tuşuna 10 saniye basılı tutalım. Açma kapama tuşundan elimizi çekelim ama menü tuşuna basmaya devam edelim. 10 saniye daha bekleyelim. Bu süre sonunda cihazımız DFU moduna alınacaktır.
   


Similar Threads: Telefonun ekranındaki
Forum Başlık Tarih
Teknoloji Haberleri Telefonun Pil Ömrünü Arttırmanın Yolları 17 Mayıs 2016
Teknoloji Haberleri Android telefonun model kilidi nasıl açılır? 17 Mayıs 2016
Teknoloji Haberleri Cep telefonunu modem olarak kullanma ayarları 16 Mayıs 2016
Teknoloji Haberleri Telefonun hayatımızdaki önemi nedir 25 Şubat 2015
Teknoloji Haberleri 8 Çekirdekli Android Telefonun Fiyatı 12 Şubat 2013