Tekzen personel alımı 2010

'Sosyal Konular' forumunda YAREN tarafından 29 Ocak 2010 tarihinde açılan konu


 1. 2010 Tekzen, 2010 Tekzen işçi alımı, 2010 Tekzen memur alımı, Tekzen 2010 personel alımları

  Tekzen 700 kişi işe alacak.
  Beyaz yaka personel mağazalarda yönetici pozisyonlar için ve merkez kadrolarına alınacak personel olup, yeni istihdam edilecek 100 kişi beyaz yaka, 600 kişi de mavi yaka olacak.

  Yapmış olduğu düzenli yatırımlara 2009 yılında da devam eden TEKZEN, İstanbul’da Merter, Eyüp, İkitelli, Kurtköy ,Beylikdüzü,Mecidiyeköy, Çengelköy,Silivri Maxi City ve yeni konseptiyle Esenyurt Ekspres, Mimaroba Express ile Sapanca Express , Ankara’da Keçiören FTZ, Yenimahalle İmaj Center, Eryaman Optimum ve KC Göksu, Tekirdağ Çorlu, Bursa As Merkez, Balıkesir Merkez ve Akçay, İzmit Özdilek AVM ve Outlet Center, Denizli Merkez ve Teraspark AVM, Muğla Merkez ve Bodrum, Aydın Merkez ve Söke, Antalya ve Alanya, Zonguldak Karadeniz Ereğli, Sakarya , Kayseri , Afyon , Kahramanmaraş , Isparta ve Tekirdağ Merkez olmak üzere 16 ilde toplam 36 mağazasıyla Türkiye’nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir.

  Uluslararası bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Tekzen, bu yıl Romanya’ya 2 yeni mağaza daha açtı. Tekzen ilk yurtdışı mağazasını 2007 Eylül ayında Romanya Braşov’da hizmete sundu. Kasım 2008’de Buzau, Mart 2009’da Vaslui ve Nisan 2009’da Suceava’da açtığı mağazalarıyla Tekzen yurtdışında mağaza sayısını 4’e tamamladı.
  TEKZEN, toplam 84,467 m² satış alanı üzerinde 40.000′i aşkın ürün çeşidi ve 1.000′i aşkın iş ortağı ile reel sektör dinamiğini temsil etmektedir.

  TEKZEN, zengin seçenekli ürünlerini, ülke çapında bulunan her mağazasında aynı kalite ve fiyat garantisi ile tüketiciye ulaştırmaktadır. Zeminden çatıya kadar bir evde ihtiyaç duyulacak her şeyi müşterilerine sunan TEKZEN, 14. yılında “yapı market” ve “kendi işini kendin yap” kavramlarının Türk insanında yer etmesi için büyük gayret sarf etmektedir.

  Yurtdışında açılan ilk ve tek yüzde yüz yerli sermayeli yapı market zinciri unvanına sahip olan Tekzen, yurtiçinde de “Her ilde bir TEKZEN!” sloganıyla yatırımlarına tam gaz devam edecektir. Tekzen bir Viem Ltd. Şti. ve ANG Holding iştirakıdır.

  2007 yılında yurtdışına açılan ilk ve tek yüzde yüz yerli sermayeli yapı market zinciri unvanına sahip olmayı hedefleyen Tekzen, yurtiçinde de “Her İlde bir TEKZEN!” sloganıyla yatırımlarına devam edecektir.

  Başvuru için tıklayınız..