Teknolojiyi takip eden babalara..

'Teknoloji Haberleri' forumunda YAREN tarafından 28 May 2009 tarihinde açılan konu

 1. Babalar Günü yaklaşırken babanız için en güzel hediyeyi seçme heyecanı da artıyor.
  Babanızın karizmasına karizma katacak bir Sony Ericsson ile ona, hem şık hem de teknolojik fonksiyonlarıyla hayatını kolaylaştıracak bir yardımcı armağan edin.

  Gelişmiş kamera özellikleriyle dikkat çeken Sony Ericsson Cyber-shot™ telefon C510 ve her türlü bilgi ve fonksiyonu bir tık öteye taşıyan Sony Ericsson G705 ile babanıza bir cep telefonundan daha fazlasını hediye edeceksiniz. Üstelik çift kamerası bulunan modeller; babanızdan uzakta, onunla özlem giderirken birbirinizi görerek telefon konuşması yapma şansı veriyor. (Operatör desteğine bağlıdır.)

  Sony Ericsson Cyber-shot™ telefon C510
  Fotoğraf çekmeyi ve paylaşmayı seven babalar Sony Ericsson’un, Smile Shutter™ teknolojisine sahip ilk modeli Cyber-shot™ telefon C510 ile hiçbir gülümsemeyi kaçırmayacak. Babanızın tek yapması gereken, deklanşöre basmak ve C510'un bir gülümsemeyi yakalamasını beklemek.

  Telefonun şık tasarımına gizlenmiş aktif lens kapağı; ince bar tipi gövdesi ve geniş ekranıyla fark yaratıyor. Model, dijital fotoğrafçılığın bir numarası Cyber-shot™ yazılımı ile gerçek bir kameraya dönüşüyor. Fotoğraf çekmeye özel kısa yollar, tuşlar ve uygulamalar, babanızın içindeki gerçek fotoğrafçıyla tanışmasını sağlayacak.

  Sony Ericsson G705

  Sony Ericsson G705 kayar kapaklı şık tasarımıyla ince bir zevki yansıtırken fotoğraf, müzik ve internet teknolojisiyle babanızın dijital ajandası olarak gününü kolaylaştıracak. G705’te beğenilen kayar kapaklı tasarıma, çizilmeye dayanıklı büyük bir ekran da eklendi. G705’i yatay konuma çevirdiğinizde ekranı da telefonla birlikte 90 derecelik açıyla dönüyor ve görüntüleri daha geniş bir açıyla izleme imkanı veriyor.

  Ayrıca, ekranlı vizörü, özel menüleri, telefondaki görüntüleme ve mesajlaşma özellikleriyle doğrudan etkileşim özelliğine sahip dahili 3.2 megapiksel dijital kamerayla ise babanız, gün içerisinde yakaladığı ilginç ve keyifli anları anında görüntüleyerek, DLNA paylaşımı sayesinde herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan bu teknolojiyi destekleyen diğer elektronik cihazlarla paylaşabilecek.

  Sony Ericsson Cyber-shot™ telefon C510 yaklaşık 225 Euro fiyatıyla alıcı buluyor.
  Sony Ericsson G705 yaklaşık 315 Euro fiyatıyla alıcı buluyor.

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 21 May 2013
 2. Cevap: Teknolojiyi takip eden babalara..

  NOKIA'Dan Şaşmam :D