Taşların özellikleri

'Oyun Bölümü' forumunda o[G]z tarafından 6 Haziran 2009 tarihinde açılan konu


 1. Korunma Taşı:Zırha eklenen bir tastır. Beden ataklarını bloklama sansı vardır.+3 Korunmada 5 blok +4 de 8 blok vardır.Zırha eklenmesi gereken bir tastır.

  Hız Taşı: Zırha eklenen bir tastır. Hızımızı artırır. 61 lvl zırhlarında mutlaka bulunması gereken bir tastır. Peki neden 61 lvl zırhları? cünkü 61 lvl zırhları -13 hareket hızı verir. +61 level kalkanında verdigi hız -6 dır. Bu leveldeki bir oyuncunun kasacagı yer örümcek zindanından baska bir yer olmayacagı icin (örümcekler cok hızlı hareket eder) bu tas gereklidir.

  Kumazlık Tası:Zırha eklenen bir tastır. Oklardan korunmamızı saglar.Gereksiz bir tastır.

  Yaşam Tası:Zırha eklenen bir tastır. Ekstradan +hp verir. 48 ve 58 lvl zırhlarına eklenebilir.

  Öldürücü Darbe Taşı: Silaha eklenen bir tastır.Kritik vurus sansı veren bir tastır.Her oyuncunun silahında olamsı gereken bir tastır. Peki, nedir bu kritk vurus.Örnegin, kılıc cevirmeyle 2000 vuruorz egerki üstümüzde kiritkli item veya silahımzda krtkli item varsa 2500 3000 arası vurmamızı saglar.Not: kritik vurus tamıyla sansa baglıdır.

  Kavrama Taşı: Silaha eklenen bir taştır.Delici vurus yapmamızı saglayan bir tastır. hr oyuncunun silahında kavrama yada öldürcü darbe taslarından birisi bulunmalıdır. Peki nedir bu delici vurus, Örnegin kılıc cevirme sklnde 2000 vuruorz ama eger üstümüzde delici vurus sansı veren item veya silahımızda kavrama tası varsa 3000 4000 vurabilirz.Not: delici vurus yapmak tamamıyla sansa baglıdır.

  Sogutma Tası: Silaha eklenen bir tastır. Büyü hızı veren bir tastır. Örnegin kiliç cevirme skilimiz 20 saniyede doluyorsa +4 sogutma ekli bir silahla 16 saniyede dolar.Kasmak icin kulanılan bir silahta mutlaka bulunmalıdır.

  Savaşcıdan koruyan Tas: Silaha eklenen bir tastır. Tamamıyla vs ye yönelik bir tastır. sizi savascılara karsı üstünlük saglar. Örnegin +6 su perisiyle bir savascıya 2000 damage vuruyorsunuz. Aynı savascıya +4 savascı tası eklerseniz 2400 2500 vurursunuz. Ve de aynı sekilde savascılar size karsı daha az vurur.

  Suradan Koruyan Tas: Silaha eklenen bir tastır. Tamamıyla vs ye yönelik bir tastır. Sizi suralara karsı üstünlük saglar.

  Ninjadan koruyan Tas: silaha eklenen bir tastır: Tamamıyla vs ye yönelik bir tastır. Sizi suralara karsı üstünlük saglar.

  Şamandan koruyan Tas: silaha eklenen bir tastır: Tamamıyla vs ye yönelik bir tastır. Sizi şamanlara karşı üstünlük saglar