Taş Fırın Erkeğinin Manifestosu

'Popüler Diziler' forumunda ßyFeaR tarafından 23 Haz 2010 tarihinde açılan konu

 1. Taş Fırın Erkeğinin Manifestosu...

  Ekrana Dönmeye Hazırlanan Çocuklar Duymasın Dizisinin Kahramanı Taş Fırın Erkeği Haluk'tan Manifesto.


  Taş fırın erkeği ne yapar, ne yapmaz? Çok yakında atv'de başlayacak 'Çocuklar Duymasın' dizisinin web sitesi bu konuda komik bir manifesto yayımladı

  Çocuklar Duymasın' yeni bölümleriyle yakında atv'de başlıyor. Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Furkan Kızılay ve Zeyno Gönenç'in başrol oynadığı dizinin web sitesinde taş fırın erkeğinin manifestosu yayınlandı. işte bu listede yer alanlar:


  1-Taş fırın erkeği sabah evden çıkarken görüştüğü karısına, akşam gelince "Seni çok özledim" diye yalan söylemez.

  2- Nazik olmaz! Nezaket bir yalan söyleme biçimidir... Delikanlı adam geçer karşısına, direkt "Sen böyle böyle bir insansın" der. Nazik adam da aynı şeyi söyler ama lafı döndürür de döndürür. Nezaket vakit kaybından başka bir şey değildir.

  3- Zirve noktası askerliktir. Orada hiç öyle "Pardon, sizi rahatsız etmek istemem ama eğer müsaitseniz bugün 3 ile 5 arasındaki nöbeti siz tutar mısınız acaba?" denmez. "Nöbet tutulacak, tut!"

  4- En mutlu olduğu an, eve geldiği zaman karısının ona, "Buyur kocacığım uzaktan kumanda ve gazeten sehpanın üzerinde... Yemek de 10 dakika içinde hazır hayatım" dediği andır.

  5- Evliliği asla monotonlaşmaz. Çünkü evlilikteki monotonluğun sebebi; her akşam çiçek, her akşam şiir, her akşam romantizmdir.

  6- Modern aileye karşıdır. Annenin her şeyi bilip de babaya hiç söylemediği aile tipine 'modern aile' denir.

  7- Kentli kadından hoşlanmaz. Evde yemek pişirmek yerine, dışarıdan hazır yemek söylemek için 150 tane telefon numarasını ezbere bilen kadın kentli kadındır.

  8- Taş fırın erkeği delikanlılıktan taviz vermeye kalkarsa, sonunda, kadın ev pislenmesin diye erkeğin ayağına galoş, kafasına da bone taktırır.
  9- Delikanlılıktan vazgeçerse çocuğu bile kendi doğurmak zorunda kalır. Karısı "9 ay uzun, al biraz sen taşı" der.

  10- Taş fırın erkeğinin iktidar simgesi uzaktan kumandadır. Kaptırıldığı an tüm tersanelerine girilmiştir.

  Dizinin Yeni Versiyon Fragmanı...


   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 13 Şub 2011