Tartışmalarda Kadınların Erkeklere Verdikleri Cevaplar

'Eğlence' forumunda Wish tarafından 24 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu


 1. Tartışmalar da Kadınların Erkeklere Verdikleri Zeki Cevaplar


  Çiftler arasındaki münakaşalar zaman zaman sertleşir. İşte sert geçen tartışmalar sırasında kadınların erkeklere verdikleri cevaplar..

  Akrabalar

  Bir çift hiç konuşmadan arabayla yolda gitmekteydi. Daha önceki bir tartışma münakaşaya dönüşmüştü ve hiçbiri teslim olmak istemiyordu.
  Keçi, katırlarla dolu bir çiftliğin yanından geçerken koca, alaycı bir biçimde sorar: 'Akrabaların mı?'
  Karısı 'Evet' diye cevap verir ve ekler, 'Senin taraftan akrabalarım'

  Kelimeler

  Kocası karısına kadınların bir günde kaç kelime kullandığına dair bir makale okuyordu... 'Erkeklerin 15,000 kelimesine karşılık 30,000 kelime'
  Karısı yanıtladı: 'Sebebi erkeklere her şeyi tekrar etmek zorunda olmamızdır.'
  Kocası karısına döndü ve sordu: 'Efendim?'

  Yaradılış

  Bir gün bir adam karısına sordu: 'Aynı zamanda nasıl hem bu kadar salak, hem de bu kadar güzel olabildiğini anlamıyorum.'
  Karısı yanıtladı: 'Açıklamama izin ver. Allah beni sen çekici bul diye çok güzel yarattı; Allah beni seni çekici bulayım diye çok salak yarattı!'

  Konuşmama cezası

  Bir karı koca evde problemler yaşamaktaydı ve birbirlerine konuşmama cezası uygulamaktaydı. Aniden adam ertesi gün karısının kendisini sabah 5:00 de iş için bir uçuşu olduğundan uyandırması gerektiğini hatırladı . Sessizliği ilk bozan ve kaybeden kendisi olmamak için, bir kağıdın üzerine 'Lütfen beni sabah 5:00 de uyandır' yazdı ve notu karısının bulabileceği bir yere bıraktı. Ertesi sabah, adam uyandı ancak saatin 9:00 olduğunu ve uçuşu kaçırdığını farketti. Çok kızdı, tam karısının onu neden uyandırmadığını soracakken yatağın yanında bir parça kağıt buldu. Kağıtta 'Saat 5:00 uyan' yazmaktaydı.

  Erkekler bu tip yarışmalar için yeterli donanıma sahip değiller. Allah erkeği kadından önce yaratmış olabilir, ancak şaheserden önce her zaman bir taslak vardır.
    2. Bir karı koca evde problemler yaşamaktaydı ve birbirlerine konuşmama cezası uygulamaktaydı. Aniden adam ertesi gün karısının kendisini sabah 5:00 de iş için bir uçuşu olduğundan uyandırması gerektiğini hatırladı . Sessizliği ilk bozan ve kaybeden kendisi olmamak için, bir kağıdın üzerine 'Lütfen beni sabah 5:00 de uyandır' yazdı ve notu karısının bulabileceği bir yere bıraktı. Ertesi sabah, adam uyandı ancak saatin 9:00 olduğunu ve uçuşu kaçırdığını farketti. Çok kızdı, tam karısının onu neden uyandırmadığını soracakken yatağın yanında bir parça kağıt buldu. Kağıtta 'Saat 5:00 uyan' yazmaktaydı.:f40:
  emeğine sağlık WİSH:f9:güzel ve yerinde bir ceza olmuş:f106:
    3. Sayın wish hanım şunu belirteyim suskunluğumuz cevap veremediğimiz anlamında değildir.. Bazen susarak 200 cümlede anlatacağınız bir şeyin 3 bin katını anlatabilirsiniz. Konuda bence gevezelik iyi bir marifetmiş gibi anlatılmış... Başka bir yorum yapmıyorum....;) :
    4. :f106:
  Susma hakkımı kullanıyorum.
    5. eline sağlık wish hepside güzel :f9:

  Bir gün bir adam karısına sordu: 'Aynı zamanda nasıl hem bu kadar salak, hem de bu kadar güzel olabildiğini anlamıyorum.'
  Karısı yanıtladı: 'Açıklamama izin ver. Allah beni sen çekici bul diye çok güzel yarattı; Allah beni seni çekici bulayım diye çok salak yarattı!':f196:
    6. teşekkürler canım süperdii :f40:

  :f118::f118::f118:
    7. Anam anam, ne anaerkil bir forum oldu burasi böyle. :f30:

  Hem konu basligina bak:

  Tartışmalar da Kadınların Erkeklere Verdikleri Zeki Cevaplar :f20:

  Bunu anlatmak icinde 251 tane kelime kullanilmis, tam hatunvari, ne gerek var. ;) :

  Iste bir kadinla tartisma da verilecek en zeki cevap, sadece 2 kelime.

  "Haklisin hayatim"

  :f30::f30::f30::f30::f30:
    8. :f19: şimdilik sadece susuyorum. Akşam olsun bir sigara yakayım cevapları o zaman görürsünüz siz;) :
    9. Eh tamam öyle olsun. Bekleriz efendim, simdilik burdayiz. :f63:

  Zekice bir roman dolusu söz edin siz, biz okuruz efendim,

  karsilik olarakta yazacak iki kelimemiz vardir elbette cebimizde. :f30::f30:
    10. :f30::f30::f30::f30::f30::f30:

  HAtta abi bence evde kulaklarımıza pamuk tıkayıp hanım konuşurkene "tabi haklısın hayatım, sen nasıl istersen" gibi arada replikler kullanarakta baya başarılı olunabilir....:f30::f30::f30::f30:
    11. hahahahaaaha ya süpersiniz arkadaşlar ne diim
  yani neden az konuştugumuzu ne güzel anlattiniz böle
  :))
  wish güzel bi konu ne diim gayette güzel gidiyo :))
    12. Haklı olduğumuzu biliyoruz bilmediğimiz bir şey söyleyebilseniz keşke :f20:
    13. Her ne kadar bu iki kelimeyi kadını susturmak için söylesenizde kabul edin ki gerçekten haklıyız. Çünkü verecek cevabınız zaten yok.
    14. Erkekler bu tip yarışmalar için yeterli donanıma sahip değiller. Allah erkeği kadından önce yaratmış olabilir, ancak şaheserden önce her zaman bir taslak vardır.Budur bunun üstüne söylenecek ne kaldı..:f19:

  :f106::f106::f106::f106::f106: