Tarkan'dan uyuşturucu itirafı

'Haberler' forumunda alemşah tarafından 27 Şub 2010 tarihinde açılan konu

 1. Tarkan'dan uyuşturucu itirafı

  [​IMG]

  Narkotik operasyonu sonucu gözaltına alınan ünlü şarkıcı Tarkanın uyuşturucu kullandığını itiraf ettiği iddia edildi.

  KOKAİN KULLANIYORUM

  Operasyonda Tarkanın Ömerlide bulunan çiftliğinde yapılan aramada 12.5 gram esrar ele geçirildi. Şüpheliler, nezarethaneye konulurken, Tarkan operasyonu yürüten emniyet amirinin odasına alındı. Alınan bilgiye göre kahve ikram edilen Tarkanın, evindeki esrarı soran narkotik polislerine, “Esrar şoförümün. Esrar kullanmıyorum. Kokain kullanıyorum dediği öne sürüldü.

  Karakolda krallar gibi ağırlandı!
  Kokain kullandığı gerekçesiyle gözaltına alınan Tarkan'a polis karakolunda 'general muamelesi' uygulandı!  Kokain kullandığı gerekçesiyle önceki gece gözaltına alınan Tarkan, geceyi, Balyoz Operasyonu'nda gözaltına alınan emekli generaller gibi polis dinlenme odasında geçirdi.

  Tarkan'ın, Beykoz Ömerli'deki çiftlik evinde bir miktar esrar bulunduğu öne sürülürken, sanatçı ile birlikte işadamı, gazeteci ve bir milletvekilinin oğlu ve torbacıların da aralarında bulunduğu 10 kişinin emniyetteki sorguları sürüyor.


  Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, sosyetenin önemli isimlerine uyuşturucu sattıklarını bilgisini aldıkları torbacıları mahkeme kararıyla dinlemeye aldı. Telefon ve fiziki takip 6 ay sürdü. Ekipler, önceki gece saat 22.00'de operasyona başladı. Torbacılar S.G., A.G.'yi yakalayan ekipler ünlülerin adresine yöneldi. İşadamı M.E, işadamı F.M.'nin armatör oğulları Ö.F.M., T.M., milletvekili R.Y.'nin borsacı ve restoran sahibi oğlu G.Y., N.A., magazin gazetecileri B.S. ile K.K. da gözaltına alındı.

  Evinden esrar çıktı

  Büyük bir gizlilik içinde gerçekleşen operasyonun son halkası Tarkan'ın Ömerli'deki çiftlik evinde yapıldı. Saat 23.30'da ekipler çiftlik evine girdi. Polis, gözaltına alınan M.E. aracılığıyla telefonda torbacıdan kokain istediğini belirlediği Tarkan'a mahkemeden alınan arama ve gözaltı kararını okudu. Evi didik didik arayan ekipler küçük paketler içinde 12.5 gram esrar bulunduğunu açıkladı. Baskın sırasında Tarkan'ın evde yalnız olmadığı bir kadın arkadaşının da yanında olduğu belirtildi. Gözaltına alınan Tarkan ekip otosuna bindirilerek evde bulunan esrar ile birlikte saat 01.00 sıralarında Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne getirildi.

  Dinlenme odasında sabahladı

  Narkotik ekipleri Tarkan'ı nezarethaneye koymadı. Narkotik yetkilileri, Terörle Mücadele ekiplerinin emekli generalleri, amir odaları ve polis dinlenme odalarında tuttuğu gibi Tarkan'ı polis dinlenme odasına yerleştirdi. Narkotik yetkilileri dinlenme odasında Tarkan'la bir süre sohbet etti. Daha sonra başına bir polis konuldu. Tarkan, geceyi başında bekleyen polisle birlikte geçirdi. Gözaltına alınan diğerleri ise geceyi nezarethanede geçirdi. Tarkan'ın gözaltına alınmasının ardından ağabeyi Hakan Tevetoğlu, emniyete geldi. Hakan Tevetoğlu, Tarkan'la görüşemediğini, durumuyla ilgili polisten bilgi aldığını söyledi. Bu arada gözaltına alınan Ö.F.M.'nin geçen yıl aralık ayında bir kuryeden esrar alırken yakalanıp tutuklandığı ve bir süre cezaevinde kaldığı bildirildi. Cezaevinden tahliye olan Ö.F.M.'nin emniyette, esrarı içmek için aldığını, uyuşturucu tedavisi görmek istediğini söylediği öne sürülmüştü.

  İtiraf etti

  Çiftliğinde gözaltını alındıktan sonra emniyete getirilen Tarkan'ın polislerle sohbet sırasında uyuşturucu kullandığını itiraf ettiği iddia edildi. Polisler, Tarkan'a sabah kahvaltıdan birkaç saat önce de kaşarlı tost ve çay ikram etti. Sabah kahvaltısında Tarkan'a zeytin, çilek reçeli, beyaz peynir, domates ve çay verildi. Tarkan, emniyette avukatıyla da görüştü.


  ŞİFRELİ KONUŞMA

  "Bond" lakaplı torbacı A.G.'den satın aldığı uyuşturucuyu Tarkan'a teslim eden M.E.'nin Tarkan'la telefonda konuşurken esrar ve kokaine farklı isimler vererek şifreli konuştuğu tespit edildi. Tarkan, uyuşturucu kullanmaktan sorguya alındı. Gözaltındaki diğer kişilerin ise uyuşturucu kullanmak, temin etmek ve uyuşturucu satmakla suçlandıkları öne sürüldü. Bu arada Tarkan'ın 3-10 Nisan 2010 tarihleri arasında kutlanacak olan Polis Haftası'nda Abdi İpekçi Spor salonundaki açılışında konser vermek üzere emniyetle anlaştığı, ancak operasyon nedeniyle konserin büyük bir ihtimalle iptal edileceği belirtildi.

  mynet
   
 2. Cevap: Tarkan'dan uyuşturucu itirafı

  Söze gerek var mı :f19: