Tarkan çevre için söyledi

'Medya Bölümü' forumunda cemre gizem özen tarafından 18 Ekim 2008 tarihinde açılan konu


 1. :f118: Tarkan çevre için söyledi
  18 Ekim 2008 Cumartesi 12:04
  Tarkan güzel bir işe imza attı! Doğa Derneği'ne destek vermek için bir şarkı hazırladı. Orhan Gencebay da Tarkan'a sazıyla eşlik etti.
  Tarkan’ın Doğa Derneği’nin çalışmalarına destek vermek için hazırladığı “Uyan”ın video klibinde Tarkan ve Orhan Gencebay birlikte yer alıyor.

  Dünyada önemli çevre projelerine imza atan dondurma markası Ben&Jerry’s’in ortaklığı ile Doğa Derneği’nin koruma çalışmaları yürüttüğü Gediz Deltası’nda çekilen video klip, insanların birlikte hareket etmesi halinde doğadaki yok oluşun önüne geçilebileceğine dikkat çekiyor.

  Doğa Derneği’nin korunması için mücadele verdiği Hasankeyf, Allianoi ve Tuz Gölü gibi tehlike altında olan doğal alanların da görüntülerinin yer aldığı klipte, doğanın çağrısı ete kemiğe bürünüyor.

  Doğa Derneği Genel Müdürü Güven Eken yaptığı açıklamada “Konuşamayan, sesi olmayan ve tüm haksızlıkların ortak noktası olan doğanın, sesini, çığlığını insanlara duyurmak için müziğimizin iki büyük ismi, Tarkan ve Orhan Gencebay bu çalışmada bir araya getirdi.

  Tarkan’ın “Uyan” adlı eseri, içinde bulunduğumuz tehlikenin farkında olmayan birçok insanı doğa için harekete geçirecek. Bu çalışma dünyadaki doğa koruma çalışmalarında kilometretaşı özelliğini taşıyor” dedi.
   



 2. Sanatçılarımızın böyle güzel çalışmalara imza atması gurur verici
  devamı gelir inşallah
   



 3. Şarkıyı dinledim gerçekten güzel Tarkanda çok güzel yorumlamış.Sanatcılarımızın böyle duyarlı olması çok güzel. Teşekkürler Cemre..:f40:
   



 4. Harika bir parça harika bir klip
  Orhan gencebay ve tarkan güzel bir projeye imza atmışlar
  Bilgiler için teşekkürler.
   



 5. emeğine sağlık tşk ler bu güzel paylaşım için cemre gizem özen:f40:
   


Similar Threads: Tarkan çevre
Forum Başlık Tarih
Medya Bölümü Tarkan'ın Kadınlar Günü Mesajı 8 Mart 2013
Medya Bölümü Tarkan'ın Sakladığı Büyük Sırrı 3 Şubat 2013
Medya Bölümü Tarkan Uyuşturucu Tedavisi Görecek mi? 23 Ocak 2013
Medya Bölümü Tarkan 20. Sanat Yılını Kutluyor 6 Ekim 2012
Medya Bölümü Tarkan Film Yıldızı Oluyor 23 Eylül 2012