Tarihi açılış D Smart'ta

'Spor Gündemi' forumunda cCasT tarafından 17 Aralık 2010 tarihinde açılan konu


 1. Türk Telekom Arena Resimleri

  Sarı-Kırmızılılar'ın yıllardır hayalini kurduğu Türk Telekom Arena'nın 15 Ocak'taki görkemli açılış töreni D Smart Euro Futbol kanalından yayınlanacak.

  Galatasaray camiası ve taraftarları, yıllardır yeni stadın hayalini kuruyordu. Türk Telekom Arena’nın inşaatına başlanmasıyla birlikte, bu hayal gerçeğe dönüşmüş oldu. İnşaası yaklaşık 3 senedir devam eden Arena’da artık sona gelindi. Sarı-Kırmızılılar, yeni mabetlerinin açılmasını sabırsızlıkla bekliyor. Sezonun ikinci yarısından itibaren Galatasaray’ın maçlarına ev sahipliği yapacak olan Türk Telekom Arena’nın 15 Ocak’ta yapılacak olan görkemli açılışı, D Smart Euro Futbol kanalından canlı olarak yayınlanacak. Açılış hazırlıklarını titizlikle sürdüren yönetim, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düzenliyor.

  Ajax’la hazırlık maçı
  Açılış töreninde önce ses ve ışık gösterileri yapılacak. Ayrıca stada gelenler ve açılışı ekran başında izleyecek olanlar için birçok sürprize yer verilecek. Gösterilerin ardından Galatasaray, Türk Telekom Arena’daki ilk maçında, Hollanda devi Ajax’ı ağırlayacak. Karşılaşmanın saati ilerleyen günlerde açıklanacak.
   


Similar Threads: Tarihi açılış
Forum Başlık Tarih
Spor Gündemi 2013 Akdeniz Oyunları Tarihi 28 Şubat 2013
Spor Gündemi Galatasaray Fenerbahçe Maçı Tarihi 13 Aralık 2012
Spor Gündemi 2013 Avrupa Basketbol Şampiyonası Elemeleri Tarihi 15 Kasım 2012
Spor Gündemi Galatasaray Tarihi 13 Ekim 2012
Spor Gündemi Fenerbahçe Trabzonspor Maçı Tarihi 7 Eylül 2012