Talip Doğan Karlıbel Kitapları

'Etüt Merkezi' forumunda Sitem tarafından 27 Ağustos 2011 tarihinde açılan konu


 1. Talip Doğan Karlıbel
  Talip Doğan Karlıbelin yazdığı kitaplar
  Talip Doğan Karlıbel kitapları

  Katil Doğanlar

  [​IMG]

  Alman Subayı Peter, Yahudi tutsaklarından İzzak'a: "JUDE! (YAHUDİ!) Potinlerim arkadaşının pis kanı sıçradığı için kirlendi. Derhâl gel temizle!" dedi. Yahudiler Hitler Almanya'sında onur kırıcı davranışlara maruz kalıyorlardı. Bu dönemde ortaya çıkan ve sistematik bir şekilde öncelikle tüm Almanya ve daha sonra da Avrupa'ya yayılan bir Yahudi katliamı gelişti. Yahudiler ciddi bir soykırım felaketine maruz kaldılar.

  Höss "Auschwitz'de yok etme konutunu yaptırdıktan sonra, kristalleşmiş prusik asit olanziklon B kullandım. Bunu ölüm odasındaki küçük bir delikten içeri damlatıyorduk. İklim koşullarına göre, ölüm odasındaki insanların ölmeleri; 3 ila 15 dakika sürüyordu.Haykırışlarının durması nedeniyle öldükleri zamanı biliyorduk..."
  (Tanıtım Bülteninden)




  Alman Derin Devletinin Türkiye Operasyonları: Alman Gizli Servis ve Vakıflarının Türkiye Faaliyetleri

  [​IMG]

  Son yüzyılda Türkiye`nin yok olma eşiğine gelmesinin, milyonlarca insanını kaybetmesinin ve acılar çekmesinin nedeni Almanya ve onun emperyalist isteklerine alet olmasıdır. Almanya, Türkiye`nin bu vefakar davranışını kendi topraklarında birçok yıkıcı ve bölücü örgütüne destek olarak göstermiştir. Türkiye Cumhuriyeti`nin tüm anayasal sistemini çökertmek isteyen veya bölmek isteyen tüm siyasi ve askeri güçler, Almanya topraklarında yeşermiş,büyümüş ve tehtşt edici boyutlara erişmiştir.

  -Necip Hablemitoğlu`nun alman İstihbaratı mı öldürdü?

  -Özdemir Sabancı neden Alman savcılığını bilgilendirmek istemişti?

  -Semih Tufan Gülaltay, Alman Narkotik İstihbaratı`yla nasıl bir işbirliği içindeydi?

  -Alman İstihbaratları ile ortak çalışanlar kimlerden oluşuyor?

  -Türkiye`deki illegal örgütlerin Alman istihbaratları ile bağlantıları var mı?

  Bu kitapta,Türkiye`deki Alman Vakıfları`nın ve Alman istihbarat servislerinin faaliyetlerinin iç yüzünü okuyacak; Alman Derin Devleti`nin ve yerli işbirlikçilerinin iz bırakmadan, ustaca oynadıkları oyunları ve bu kitabın anlatmak istediğinin çok ötesindeki farklılıkları anlamaya ve düşünmeye başlayacaksınız."