Taklit ürünler

'Güncel Bilgiler' forumunda alemşah tarafından 6 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. Gerçeğinden hiç farkı olmayan taklit ürünler :):)
  Sensin Poly Ztation 3

  [​IMG]

  Üstün taklit teknolojisine sahip Çinlilerden, müthiş bir ürün daha gördük; Poly Ztation 3. Bunun üstünde ekranı bile var. Acaba Poly Ztation biri ve ikiyi ne zaman çıkardılar.

  Google Tuvalet Kağıtları

  [​IMG]

  Vietnam lı kağıt üreticileri , google markası adı altında tuvalet kağıdı üreterek, ilginç bir olaya imza atmışlar. Hadi satılan ürün elektronik, oyuncak vb. olsa yine anlaşılabilir ama tuvalet kağıdı/google ilginç olmuş. Çinliler bile bu kadarını yapamazdı, tebrikler.

  Suny Ericssun

  [​IMG]

  Bu tip konularda bizimle yarışabilecek ender toplumlardan biri olan Çinli kardeşlerimizden yine güzel bir ürün; Suny Ericssun. Modeli de var k 630.

  Cnovesre


  [​IMG]

  Çakma ve taklit malların %90′ının üretildiği çinden bir klasik daha var resimde. Aslında fotoğraftan gördüğüm kadarı ile en azından malı biraz düzgün yapmışlar gibi. Bir bakmışız günün birinde converseyi geçip fenomen oluyorlarmış, herkesin ayağında cnoverse.

  3′ü bir arada..


  [​IMG]

  örneğimizde ise coca-cola, fanta ve sprite üçlüsü aynı anda kopyalanmış. Toplu katliam kısacası..

  Dio & Gomez

  [​IMG]

  Ya tamam çakma bir şirket ismin var ama kardeşim bari logonu değişik yap :) Bu kadar da olmaz yani..

  Çakma Adidas

  [​IMG]

  Dünyadaki çakma adidas örneklerinin en iyilerinden.. Algı kelimenin ilk harfleri ve son harflerini alıp kelimeyi öyle tanımlıyor sonuçta.. Çok dikkatli bakmadığınız sürece adidas olmadığını anlamak zor gibi.

  alıntı