Swarm hesabı nasıl silinir?

'Teknoloji Haberleri' forumunda Züleyha tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Züleyha

  Züleyha Site Yetkilisi


  Swarm hesabı nasıl silinir?
  Swarm özellikle gençler arasında kullanılan popüler bir sosyal uygulamadır. Bu uygulama ile hem bulunduğunuz mekanda check in yapabilir, hem arkadaşlarınızın nerede olduğunu görebilir, hem yakınlardaki arkadaşlarınızla ileşitime geçebilir hem de gittiğiniz mekanlar hakkında tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Böylece sizden sonra o mekana gelenler fikirlerinizi okuma imkanı bulacaklardır.

  Bu uygulamayı akıllı cihazınıza indirip bir kayıt yaptıktan sonra baktınız ki hiç size hitap etmiyor ya da uygulama sizi bir noktadan sonra sıktı, uygulamayı kaldırmak sizi kurtarmıyor. Çünkü hesabınızı silmeden uygulamayı kapatmak sadece sizin kendinizi rahat hissetmenizi sağlar. Bunun dışında insanlar yine sizin profilinizi görebilir, inceleyebilir ve yazdıklarınızı okuyabilir.

  Şayet açmış olduğunuz swarm hesabınızı silmek istiyorsanız aşağıdaki adımları sırasıyla takip etmeniz gerekiyor.

  Swarm Hesap Silme Linki

  https://tr.foursquare.com/login?continue=/delete_me

  Yukarıdaki linke tıklayın ve Foursquare sayfasından swarm üyeliğiniz ile giriş yapın. Karşınıza hesabı silmek için gerekli olan sayfa açılacaktır. [​IMG]

  Burada hesabınızı neden silmek istediğinizi anlamayan çalışan bir foursquare var. Dilerseniz hesabı silme gerekçenizi ona izah edin ya da arkanıza bakmadan delete account diyerek oradan hızla ayrılın.

  Unutmayın bu işlemin geri dönüşü yoktur. Sildim seni bir kere ama pişmanım demek hiçbir fayda sağlamayacaktır. O yüzden kararınızdan eminseniz işlemi tamamlayın.
   


Similar Threads: Swarm hesabı
Forum Başlık Tarih
Teknoloji Haberleri Twitter Hesabı Nasıl Silinir 17 Mayıs 2016
Teknoloji Haberleri Twitter Hesabı Nasıl Açılır? 17 Mayıs 2016
Teknoloji Haberleri Outlook Hesabınız Silinebilir? 17 Mayıs 2016
Teknoloji Haberleri Twitter Hesabı Açma Hakkında bilgi 17 Mayıs 2016
Teknoloji Haberleri Twitter Hesabım Çalındı! 17 Mayıs 2016