Susma....

'Popüler Diziler' forumunda Mirayy tarafından 20 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

 1. Susma
  24 Ağustos Pazartesi 14:00

  [​IMG]

  Kanal D'de yepyeni bir program başlıyor!

  "SUSMA"; yaşanmış kadın hikâyelerinden, sorunlarından yola çıkılarak ekrana yansıyacak bir yapım.
  Cezaevlerinde, herhangi bir suçtan dolayı hapis yatan, suça bir şekilde bulaşmış kadınların yaşanmış hikâyelerinin dramatize görüntülerle canlandırılacağı olaylar, olayın tanıkları, program sunucusu Seda Sayan’ın cezaevlerinde kadınlarla yapacağı röportajlarla bezeli olacak.
  Program; kadın odaklı konuların ağırlıkta olmasına karşın, bir erkeğin yaşadığı hikayeleri de ekrana taşıyarak, bir olaydan yola çıkarak, milyonlarca insanın dersler çıkarmasına ve benzer olaylardan uzak durmasına neden olacak.
  Söz konusu program; sorunları dile getirirken, insanlara umut ve moral de verecek.
  Gençlerin karşı karşıya bulunduğu; çok küçük yaşlarda kullanıma açık hale gelen uyuşturucu gibi sorunlara da el atacak, 12 yaşında uyuşturucu batağına saplanan bir çocuğun dramı gözler önüne serilerek, stüdyoda konuk edilecek uyuşturucu bağımlısı çocuğun ebeveynleriyle, ‘’Nerede yanlış yaptık’’ sorusuna yanıtlar aranacak.
  Programda, canlandırma ve etkili röportaj görüntülerinin yanı sıra stüdyo bölümünde de, çarpıcı olayların aktörleri ve tanıkları Seda Sayan’la buluşarak, sürpriz konukların da katılımıyla olayları masaya yatırılacak.
  Seda Sayan, sadece program sunucusu değil, olayların peşinde koşan, araştıran konumuyla da var olacak.
   
 2. Cevap: Susma....

  Yeni bir kadın programı daha