Susan Boyle ingiltere Popstar

'Güncel Bilgiler' forumunda Dark tarafından 19 Nisan 2009 tarihinde açılan konu


 1. Susan Boyle -I Dreamed a Dream

  Geçen hafta sonu İngilterede yayınlanan Popstar programında sahneye çıkan Susan Boyle saçları, giyinişi ve makyajıyla bir ev hanımını andırıyordu.

  Kilise korosu ve karaoke barlarda şarkı söyleyen Susan Boyle, sahnede “bir yıldız olmak istiyorum” dediğinde seyircilerden kahkaha dalgası yükseldi.

  “I Dreamed a Dream” isimli müzikal parçasını söyleyen Susan’ı canlı yayında 12 milyon kişi izledi. Seyirciler, şarkı bittiğinde Susan’ı ayakta alkışlıyordu.


  [FLV]http://www.fileden.com/files/2008/5/3/1895052/Britains_Got_Talent_2009_-_Susan_Boyle_Singer_HQ.flv[/FLV]

  işsiz ve kilise korolarında şarkılar söyleyen Susan Boyle ( 47 ) adındaki kadın 91 yaşındaki annesine ölüm döşeğindeyken vermiş olduğu sözü yerine getirebilmek için İngiliz Popstar yarışmasına katılarak hayatının akışını bir anda değiştirdi. Geçtiğimiz hafta sonu ekranlara gelen ve ülkemizde de benzerlerine sıkça rastladığımız Popstar yarışmasında sahneye çıkan Susan Boyle teyze, dağınık saçları, giyiniş tarzı ve makyajıyla önce herkesi şaşırttı. Karaoke barlar ve Kilise korolarında şarkılar seslendiren kadın sahne de “Bir yıldız olmak istiyorum.” deyince de seyircileri kahkahaya boğdu. Susan Boyle teyze “I Dreamed a Dream” adlı müzikal şarkıyı söyleyince müthiş sesiyle herkesi büyüledi ve az önce kendisine gülen bütün seyirciler Susan Teyzeyi ayakta alkışladı.
    2. Cevap: Susan Boyle ingiltere Popstar

  mükemmel bir sesi var
    3. Cevap: Susan Boyle ingiltere Popstar

  süper sölemiş hee:f118::f118:
    4. Cevap: Susan Boyle ingiltere Popstar

  Susan Boyle'nin düştüğü durum izlediğim bir filmi hatırlattı..
  İnsanların görünüşlerine,konuşmalarına ve yaşına bakarak aldanabileceğimizi ve kimilerinin nekardar da ön yargılı olduğunu gösteren güzel bir örnek..
    5. Cevap: Susan Boyle ingiltere Popstar

  bu ses bu kadındanmı çıkıyo yaaaa :super:
    6. Cevap: Susan Boyle ingiltere Popstar

  Teşşekürler,,