Survivor Hasan Kimdir

'Resimli Konular' forumunda Bella tarafından 22 Nisan 2012 tarihinde açılan konu


 1. survivor hasan kimdir nereli

  Survivor Hasan Yalnızoğlu, 1974 yılında Üsküdar'da doğdu . İlk okulu burada tamamladı. Survivor Hasan Yalnızoğlu dansçı, sporcu ve oyuncu olarak birçok dalda kariyerini ilerletmektedir. 6 yaşında cimnastikle başlayıp aynı zamanda çok sevdiği futbolla da ilgilendi. Sonraki yıllarda yüzme sporunda başarılar kazandı. Ailesinin semt değişikliği yapması ve tesis yetersizliği sebebi ile çok sevdiği cimnastik ve yüzme sporundan uzak kaldı. Orta oğrenimini Pendik'te tamamladı.

  En yakın spor salonu Kung Fu branşında olduğu için çalışmalara burada devam etti. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu ve Marmara Üniversitesi Yöneticilik mezunu. Spor kariyerinde birçok başarısı olan Yalnızoğlu, daha sonradan dans ve oyunculuk alanında da önemli başarılar elde etmiştir.  Survivor gönüllülerde yarışmacı olan Hasan Sultans of the Dance ve Anadolu Ateşi Dans grubunda baş dansçı olarak görev almıştı. Survivor Hasan Yalnızoğlu 2007 yılından kendi gibi dansçı olan Tatiana Ruichiana evlendi.

  Sinema filmlerinde rol alan Survivor Hasan, şu sıralar Show Tv'de yayınlanmaya başlayan Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında, Gönüllüler takımında yer almakta.

  hasann.jpg

  Rol aldığı filmler

  Tılsım Adası
  Son Osmanlı Yandım Ali
  Sen Ne Dilersen
  Keloğlan Kara Prense Karşı
  Karaoğlan