Sürgün Mağarası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi " Resimli Anlatım "

'Oyun Bölümü' forumunda JustHappy tarafından 28 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. Evet arkadaşlar. Şimdi size Bir Efsanenin Günlüğü görevini resimlerle anlatacam.

  Sürgün mağrasına giriş yapiyoruz. Yeni bir görev ile karşılaşıyoruz. Bir Efsanenin Günlüğü görevine. Bir çok arkadaşımız bu görevde zorluk çektiklerine şahit ve tanık oldum. Bende sizler için Sürgün mağrasının haritasını bulup gerekli yerleri işaretledim. Önce haritayı görelim.

  Kırmızı ile işaretlediğim noktalar sizi " Sura iskeletlerine" götürür.

  Mavi ile işaretlediğim nokta ise " Karanlık Tapınağa " götürür.

  Önce Sürgün mağrasında bulunan Heuk-Yong görevimizi aliyoruz.

  [​IMG]

  Görevimizi aldıktan sonra hazırlamış olduğum haritanın yardımıyla kırmızı noktalardan birisine gidiyoruz. Yerde yatan " Sura iskeleti-4 " ile karşılaşıyoruz ve üstüne bir kere tıklıyoruz. Birşey bulamadığımızı ve tekrar Heuk-Yong' un yanına dönmemiz istenir. Orada ölüp Şehirde başla deriz. Tekrar Heuk-Yong'a tıklarız ve bizden diğer sura iskeletlerini bulmamızı ister. Hazırlamış olduğum haritada 6 tane kırmızı renk ile işaretlediğim odalara gideriz ve sura iskeletlerini bulup birer kez tıklarız. 6 tane bulmuş olduğumuz sura iskeletleri bize toplamda 9 sayfa verir. Bizim 15 sayfa toplamamız gerekir. Bu durumda geriye 6 tane sayfamız kaliyor. Bu geride kalan 6 sayfayıda Sürgün mağrasında bulunan "Yeraltı Buz Gölemi" den temin ediyoruz ve görevimizi tamamliyoruz. Görevin sonunda 90.000.000 Deneyim puanı ve Efsanevi Günlük kitabını kazanıyoruz.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Gönül isterdiki görevi tamamlayıp foruma koymak ama sayfalar kolay düşmüyolar arkadaşlar. Arkadaşımla tam 4 saat " Yeraltı Buz Gölemi " kestik ve sadece bir tane sayfa düşürebildik. Son olarak bana bu ekran görüntülerini veren " AlpGuluu " arkadaşıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sizlere yardımcı olabildiysemde ne mutlu bana :) İyi forumlar İyi oyunlar.
   


Similar Threads: Sürgün Mağarası
Forum Başlık Tarih
Oyun Bölümü Metin2 Sürgün Mağarası Mobları Ve Dropları 6 Ocak 2012
Oyun Bölümü Metin2 Sürgün Mağarası Dropları 12 Aralık 2011
Oyun Bölümü sürgün mağarası slotlarından düşen itemler 13 Kasım 2010
Oyun Bölümü Sürgün Mağarasına Giriş İçin Yapılması Gereken Görev ! 27 Mayıs 2010
Oyun Bölümü Metin2 sürgün mağarası resimleri 11 Nisan 2010