Süpercan'la Tanışın

'Oyun Bölümü' forumunda Pardus tarafından 8 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu


 1. Türkiye’nin İlk Süper Kahramanı: Süpercan  Türkiye’nin yeni süper kahramanı Süper Can ile tanışmanın vakti geldi. Örümcek Adam, Hulk, Wolverine ve Iron Man gibi kahramanlarla birlikte, maceradan maceraya koşmaya ne dersiniz?


  Türk Telekom, ülkemizin ilk süper kahramanı Süpercan’ı çocuklarla tanıştırıyor. Türk Telekom grubu şirketlerinden Sobee Studios tarafından Marvel Characters BV işbirliği ile hayata geçirilen Süpercan, uzaylı istilasına karşı dünyayı kurtaran ve Marvel kahramanları ile heyecan dolu bir maceraya atılan çevre temalı bir oyun.

  Uzaydan gelen, ağaçları keserek ve çevreye tehlikeli atıklar yayarak dünyayı felakete sürüklemeye hazırlanan bir robot ordusuna karşı koyan Süpercan oyunu, çocukların eğlenerek oynayabilecekleri bir oyun olmakla birlikte, ebeveynlerin de çocuklarıyla sıkılmadan, hoş vakit geçirebilecekleri bir macera oyunu olma özelliği taşıyor.

  Çevre Temalı Olan İlk Oyun

  Çevre temalı oyunla başlayacak Süper Can serisi, çocuklara vizyon kazandıracak maceralar ve çok ilginç görevlerle hem oyun hem seri filmlerle eğlendirmeyi ve eğlenirken de ögretmeyi hedefliyor.

  Süpercan oyunu supercanoyun.com veya ttcocuk.com adreslerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

  Oynamaya başlamak için, ana ekranda yapılan yönlendirme ile 0800 211 41 41 numarası, ev telefonlarından ücretsiz olarak aranarak oyunun aktive edilmesi sağlanıyor.

  Arama yaparak ev telefonu numarasını kaydettiren kullanıcılar, numaralarını kullanarak oyuna kolayca giriş yapabiliyor.