Şubat 2011 Yengeç Burcu Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda Wish tarafından 19 Ocak 2011 tarihinde açılan konu


 1. 2011 Şubat Ayı Yengeç Burcu Yorumları
  Yengeç Burcunu Şubat 2011 de neler Bekliyor
  Şubat 2011 Yengeç Burcu Burç Tahminleri


  Yengeç Burcu Şubat 2011

  Kıyafetlerinizi şimdiden hazırlamaya başlayın! En hoş buluşma akşamları: 13, 17, 18, 22-25, 27, 28 Şubat gün ve gecelerine dikkat!. Özetleyecek olursak: İşinizde heyecan verici değişimleri bekleyin, özellikle 22 Şubat ve sonrasındaki günlerde. Yeni görevler sayesinde sabahları mutlu bir şekilde işinize geleceksiniz.İş hayatınızda olumlu gelişmeler söz konusu!

  10 Şubat'ta yaratıcı bir proje konusunda patronunuzu ikna edin. Bu günde Neptün, Güneş'e hoş bir ışın gönderecek. Eğer çok arzuluysanız, bu proje riskli bile olsa teklifiniz kabul edilecek. Bu sayede ileri görüşlü olduğunuz ortaya çıkacak. Yeni kıyafetler alma arzunuz dolayısıyla eskisinden daha kararlı bir şekilde egzersizlere başlayabilirsiniz.

  Sağlık taramasından geçebilir ve diş kontrolüne gidebilirsiniz. Eğer sizi rahatsız eden başka konular varsa bunları bir profesyonel ile veya yakın bir arkadaşınızla konuşabilirsiniz. Eğer ev almayı veya kiralamayı düşünüyorsanız bu ay olumlu gelişmeler ummanız için çok uygun. Yeniay ile birlikte Pluto ile Satürn de çok destekleyici konumda bulunacaklar.

  Gelecek şubat ayına kadar olumlu sonuçlarını görebilirsiniz. İş eğlenceye ve aşka gelince 21 ve 25 Şubat en hoş günleriniz. Bu tarihlerde Venüs, Mars ile ender görülen kavuşumlarından birini yapacak. Eğer kendinizi nişanlanmaya veya evlenmeye hazır hissediyorsanız, bu günler sadece hayalini kurduğunuz romantik bir dönemi gerçek kılabilir tabi siz gerçekten de bunu istiyor ve düşünüyorsanız!.
    2. Cevap: Şubat 2011 Yengeç Burcu Yorumları

  Kıyafetlerinizi şimdiden hazırlamaya başlayın! En hoş buluşma akşamları: 13, 17, 18, 22-25, 27, 28 Şubat gün ve gecelerine dikkat!. :)

  Nereye gidiyorsam o gecelerde artık... :f82: