Şubat 2011 Oğlak Burcu Yorumları Rezzan Kiraz

'Kadınların Dünyası' forumunda Wish tarafından 24 Ocak 2011 tarihinde açılan konu


 1. Rezzan Kiraz Şubat 2011 Oğlak Burcu Yorumları
  Şubat 2011 Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Burç Analizi
  Oğlak Burcunu Şubat 2011 de Neler Bekliyor Rezzan Kiraz


  Evrensel enerjiler siz oğlaklar için harika bir dönemi başlatacağı için, ilişkinizle alakalı veya partnerinizle ilgili durumları, tekrar gözden geçirirken yüksek moral duygusu içinde hareket etmenizi veya daha iyimser bir bakış açısıyla olayları görmenizi sağlayacaktır. 9 Şubat tarihinde burcunuzda ilerlemeye başlayacak Jüpiter gezegeni sizler için, görünümünüz (fiziksel) genel moraliniz, canlılığınız, kendinizi ifade ve tüm eylemleriniz, düşüncelerinizle ortaya koyabilme gücünüz, yaşamınızla alakalı tüm planlarınıza bakış açınız, yeni kararlarınız, yeni başlangıçlarınız ve tüm değişimlerinizi konusunda oldukça destekleyici, kuvvetlendirici ve inancınızı güçlendirici bir etki yaratacaktır. Ayrıca doğum haritanızda Jüpiter gezegeninin yönettiği evler, yaptığı görünümler ve bulunduğu yaşam alanları (doğum haritanızın analizi ile bilinebilir) da bundan fazlasıyla nasibini alacaktır. Bu süreçte, kendinize olan güven duygunuzun artışı yükselir, girişimler için cesaretiniz artar ve kendinizi dış dünyanın tüm şartlarıyla baş edebilecek hale gelebilirsiniz. Jüpiter gezegeni oğlak burcunda güçlü bir enerjiye sahip olmasa da, siz bir oğlak burcu olduğunuz için doğal olarak bu konuda şanslı olacaksınız.


  Yeni başlangıçlar yapmanızı sağlayacak bu enerji altında, sizin gibi çalışkan, sorumluluğunun bilincinde olan kişiler için ektiklerinizi biçme vaktidir. Genç oğlaklar kendi kimliklerini dış dünyada göstermek için güç kazanırken, olgun yaşta olanlar bu enerji ile bugüne dek verdikleri tüm mücadelelerin karşılığını almak demektir. Artık hiçbir baskı altında çökmenize, ruhsal yönden kendinizi kötü hissetmenize, korku ve kendinizi ortaya koyma gücünüzle ilgili kaygılar yaşamınıza gerek yoktur. Yaşam şimdi pozitif anlamda size yeni imkanlar getirecek, gerek iş, para gerekse ilişkiler yoluyla yeni bir hayatın kapılarını aralayabileceksiniz. Şartlarınız için öyle büyük savaşlardan geçmeden, içinizde zaten var olan sorumluluk hissiyatıyla ileriye doğru kolayca hamleler yapabileceksiniz. Yakın çevrenizle olan ilişkiler, aşk hayatınız, dışarıdan maddi ve manevi anlamda destek bulmanız ve hedeflerinizi gerçekleştirebilme olanakları yakalamanız gayet mümkündür.

  Sizlere lütfen sorumluluklarınıza sahip çıkın, atak davranın veya ciddi tutarlı davranışlar içinde olun demek benim kanımca gereksizdir. Çünkü sizler zaten disiplinli çalışmanın ve yaşamın ne kadar gerçekçi bir şekilde ele alınarak yönlendirilmesi gereken bir olgu olduğunun her zaman farkındasınızdır. O nedenle bütün bunları otomatik olarak yapacak, öncü kimliğinizle kendinizi hayatın içinde birebir ifade edebileceksiniz. Bugüne dek gözlerden uzak kimileriniz için inzivada geçen yaşam, bu süreçte dışarıya açılma, kendinizi gösterme ve kabul ettirme açısından son derece renkli ve pırıltılı olacaktır. Sizler bu şans karşısında her zaman olduğu gibi şımarmayacak, mütevazi kimliğinizle ve doğal asaletinizle nerde durmanız gerektiğini bilerek hareket edeceksiniz.

  Bu dönemde iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili meseleler önemli hale gelecek. Sizler muhakkak bir görev ve sorumluluk içinde kendinizi geliştirmekten yana olacaksınız. Evde oturan Oğlaklar bu dönemde yeniden iş hayatının içinde yer alabilir, çalışanlar ise daha üst pozisyona gelmelerini sağlayan girişim imkanı bulabilirler. Umarım her şey gönlünüzce olur ve aradığınız mutluluğu arzu ettiğinizden daha fazlasıyla elde eder, bundan sonrası adına huzurlu bir yaşam sürersiniz.