Şubat 2011 Koç Burcu Yorumları

'Kadınca' forumunda Wish tarafından 19 Oca 2011 tarihinde açılan konu

 1. 2011 Şubat Ayı Koç Burcu Yorumları
  Koç Burcu Şubat 2011 Burç Analizi
  Şubat 2011 de Koç Burcunu Neler Bekliyor


  Koç Burcu Şubat 2011 Aylık Burç Yorumu

  Bu ay duygusal olarak gergin, sinirli ama mantık, akıl olarak uyanık ve esneksiniz. Ruhunuzda sızlanıp duran bir şeyin farkına varacaksınız. Duygu kanallarınız açık, kiminiz belki de gizli gizli sanatsal çalışmalar yapıyorsunuz. Kiminiz de duygularınızı içten yaşamanın tatlı keyfindesiniz. Ama dediğim gibi ya ailede ya da işte geren, sinirlendiren şeyler sizi gündelik hayatın mücadelesine taşıyacak, en azından ayın ilk yarısı böyle geçecek..
  Kimi Koçlar ise, sanki gündelik hayatın gerginliğinden kaçma adına sanki gizli heyecanlara yönelecek gibi. İçinizde garip, aykırı duygular uyanacak.. Öte yandan bu aykırı duygular ruhsal temelde, ama duygusal haliniz sağlıklı. Demek istediğimi anlamışsınızdır..
  Bu ay sizin cephenizden gerçekten enteresan geldi bana.. Kimi Koçlar sanki bir arkadaş, dosttan veya uzaktan bir tanıdıktan darbe yedi yiyecek.. Yani, bu belki bir darbe değildir ama mutlaka hiç beklemediğiniz bir tavırla karşılaşacaksınız. O kişi adeta size sırtını dönebilecek ya da onun bilmediğiniz bir yönüyle karşılaşıp hafif çaplı bir şok yaşayabilirsiniz. Bu bilmediğiniz bir yön dediğim şey belki de onun bir sırrı olabilir.

  Ayın ikinci yarısı istediğiniz, beklediğiniz bir dileğiniz olacak gibi. Kiminiz de yeni oluşan bir gelişme arkasından, dediklerinizi dinletip, beklentilerinize uygun bir ortamı sağlayabileceksiniz. Yani kiminiz belki yeni bir işbirliğine, projeye girdi veya yeni bir işe girdi vs her ne ise, bu yeni sayılan durum içinde varlığınızı ortaya koymayı başaracak ve beklentilerinizi inşa edebileceksiniz.
  Bu arada, yeni yeni oluşan bir arkadaşlık sanki dostluğa doğru gidiyor. Samimiyetiniz artıyor. Size faydası olduğunu ve iyi geldiğini hissettiğiniz, olaylara, hayata son derece geniş perspektiften bakan, son derece modern bulduğunuz biri bu kişi. Onun size bir hediye olduğunu hissedeceksiniz.

  Venüs-Uranüs açısından dolayı içten, ruhunuzdan kopan heyecan yaşama arzusu sizi rahatsız edecek. Aklınız gizli planlara çalışacak. Ama garip bir şekilde siz bu sıra dışı, gizli, aykırı her neyse bu arzunuzu meşru bir zemine taşımayı başaracaksınız. Bilemiyorum bu nasıl olacak?.. Belki de bu gizli arzuları eşinize veya sevgilinize yöneltecek, ondan karşılık alacaksınız. Belki, kiminiz de, gizli arzularınızı bir sanat alanına kaydıracaksınız. Onları sanat çalışmasına yansıtacaksınız.
  Her bakımdan ilginç bir ay sizi bekliyor.