Şubat 2011 Başak Burcu Yorumları

'Kadınca' forumunda Wish tarafından 19 Oca 2011 tarihinde açılan konu

 1. 2011 Şubat ayı başak burcu yorumları
  Başak Burcu Şubat 2011 Burç Tahminleri
  Şubat 2011 Başak Burcunu Neler bekliyor


  Özellikle de geçen ayın tutulmaları çok gerilerde kaldı belki ama şubat ayına girerken hâlâ ocak ayında ortaya çıkan birtakım değişikliklere adapte olmaya çalışıyor olabilirsiniz.

  Büyük olasılıkla en önemli odak noktanız yakın ilişkilerinizde idi. Bazı Başaklar partnerlerinden ayrıldı, bazıları ise ilişkilerini daha da yakınlaşırdılar. Gördüğünüz gibi, tutulmalar duyguları aşırı uçlara götürdüğünden hayatı siyah ya da beyaz gibi net sınırlar içinde görme imkânınız oldu.

  Kesin olan bir şey varsa, o da tutulmaların olayları hiç kimsenin tahmin bile edemeyeceği biçimde hızlandırmış olduğu. Neşeniz artık bundan sonra yerli yerinde olsun sevgili Başak burçları. Geçen ay 22 Ocak'da Başak burcunda oluşan güneş tutulması yepyeni bir hayat tarzı için önünüzde yeni bir kapı açıyor. Üstelik fırsatlar sadece yeniayı izleyen birkaç hafta boyunca değil, Mart 2011'de Başak ve Balık burçlarında oluşacak diğer tutulmalara kadar önünüzdeki altı ay boyunca karşınıza çıkmaya devam edecek.

  22 Şubat'taki yeniay yeni gelir kaynakları yaratmak ya da yüksek bir zam almak için nefis etkilerle gelecek. Belki bu ay biri gecikmiş doğum günü hediyenizi verecektir. Böyle bir hediye sizin adınıza çok ama çok cömert bir hediye olacak. Bu ay bazı Başakların canı kimseyle çıkmak istemeyebilir. Siz de böyle hissederseniz belki de daha yeni birinden ayrıldığınız içindir ve bunu herkes anlayacaktır.

  Parasal durumunuz biraz can sıkabilir çünkü 8.eviniz plüton da ve bu da maddi kayıplar anlamına geliyor.Bu bir borç ödemesi ya da yatırım olabilir