su maymunları canlımıdır nasıl büyür

'Ansiklopedik Bilgi' forumunda Misafir tarafından 20 Ara 2010 tarihinde açılan konu

 1. su maymunu nasıl çabuk büyür canlımıdır?

  Asıl adları kristajel olan bu su topları 9 farklı renge sahipler. Büyüklüklerinin 400 katı olabiliyorlar. Kesinlikle küçük çocuklardan uzak tutulmaları gerekir. Nano teknoloji ürünleridir.

  Su Maymunu Nasıl Kullanılır?

  Bir kap içerisine döktüğünüz ılık suya paketi boşaltınız. Suyu bol tutun çünkü bu küçücük toplar bütün suyu emecekler. Suyun ılık olması şişme süresini kısaltacaktır. Eğer daha sıcak yada kaynar su kullanırsanız topların şekilleri bozulacaktır.

  Su Maymunu Canlımıdır? Zararları Nelerdir?

  Yaklaşık 4 saat sonunda toplar istenilen büyüklüğe gelmiş olacaktır. Kapta kalan fazla suyu süzdükten sonra suyla şişmiş olan toplarınızı temiz suyla durulayarak yüzeylerinin temizlenmesini ve parlamasını sağlayın. Artık su maymunları hazır. Şimdi iş onların parlak güzel görüntülenmesini sağlayacak vazomuzu seçmeye geldi. Cam vazo kullanırsak tüm güzellikleri ile onları görebileceğiz. İstersek bu haliyle dekor objesi olarakta kullanabiliriz.
  Bitkimizi içerisine dikerek onu bitki toprağı olarak kullanabiliriz. Bitkimiz bu yeni yuvasında aylarca yaşayabilir. Belli aralıklarla yapacağımız bitki besini ilavemiz bitkimize hayat verecektir

  Su Maymunu Özelliği

  Ürünün özelliği suyu içine alıp onu orada hapsetmesi…
  Bu özelliği sayesinde bir bitki için gerekli olan en önemli şeyi “suyu” ve “havayı” ona sağlamış oluyor.
  Bitkiniz uzun yaşıyor.
  Bitkiniz zamanla topların içerisindeki suyu emdiği için su topları küçülecektir, bu durumda üzerine biraz su ilavesi yapmanız yeterlidir.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 6 Eki 2013
 2. iyi bişey ben büyütüm şeker verdimde.:D