Su Arıtma Cihazı Markaları

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Masal tarafından 3 Ağu 2012 tarihinde açılan konu

 1. Kaliteli Su Arıtma Cihazı Markaları


  En İyi Su Arıtma Cihazı Markaları


  Damacana skandalında sonra vatandaşlar damacana su almayı bırakarak arıtma cihazlarına yöneldi. Peki hangi marka sizin için daha güvenli?

  Türkiye'de yaygın satış ağına sahip olan Waterlife su arıtma sistemleridir. Kaliteli ve sağlam cihazları olup 10 adet kalite belgesine sahiptir. Taiwan menşeli olan cihazların filtreleri Abd amarika menseli en kaliteli membranlardan oluşmaktadır.

  Brita su arıtma cihazı istenmeyen maddeleri azaltır. Brita su filtre kartuşları, suyun kireçlenme maddesi içeriğini azaltıp, aynı zamanda, klor gibi, koku ve tadı etkileyen diğer maddeleri filtreler. Sonuç: soğuk su daha da tazeleyici ve keyif verici hale gelir. Böylece, çay ve kahvedeki doğal aromalar, demlenme hazırlanırken, çok daha iyi biçimde gelişebilir.

  Bosh Su arıtma cihazı yeni nesil su filtreleme cihazı Vivaqua ile her eve kolayca ve mükemmel su kalitesi sunuyor. Çeşme suyunu altı kat filtreleme işleminden geçirerek içilecek kaliteye getiren Vivaqua, aynı zamanda tek dokunuşla soğuk, sıcak veya ortam ısısında su verme olanağı da sağlıyor.