Street Fighter'da Türk Pehlivan

'Oyun Bölümü' forumunda Pardus tarafından 10 Mart 2010 tarihinde açılan konu


 1. Street Fighter’ın Nisan’da yayımlanacak olan IV versiyonunu tanıttı.  En popüler dövüş oyunlarından biri olan Street Fighter’ın Nisan’da yayımlanacak olan IV. versiyonunda onuncu ve en tuhaf dövüşçü karakteri tanıtıldı. Kendisi turuncu derili ve mavi saçlı bir ‘pehlivan’!

  Xbox360 ve PlayStation3 için 27 Nisan 2010’da yayınlanacak olan Super Street Fighter IV’ün yeni dövüşçü karakteri, Hakan adında bir ‘Türk’. Oldukça ‘kaygan’ bir dövüş tarzı olan Hakan, kendisini sık sık yağlıyor ve yer yer çayır güreşi hareketleri de kullanarak rakipleriyle dövüşüyor.

  IGN oyun sitesinde yer alan habere göre, oyunun ana karakterleri olan Zangief ve Abel kadar cüsseli olan Hakan, ağır olmasına karşın yağlı ve kaygan vücudu sayesinde gayet mobil ve çevik olabiliyor. Göbeğinin üstünde kayarak düşmana girişiyor, ani dönüşler yapabiliyor, ayakları üzerinde kayabiliyor, rakibini yağlı kolları arasında sıkıp göğe fırlatıyor, yağlı bedeni etrafında döndürerek etkisiz hale getiriyor ve daha pek çok taktik uyguluyor.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   


Yükleniyor...