Street Fighter IV 3DS

'Oyun Bölümü' forumunda Pardus tarafından 30 Eyl 2010 tarihinde açılan konu

 1. Artık Kiminle Oynadığınıza Dikkat Etmeniz Gerek!


  Görünen o ki, Nintendo 3DS ile oyun severler günün her anı oyun oynayabilecek! Neden mi? 3DS için yayınlanan Street Fighter IV 3D Edition videosuna bir göz atın bakalım.

  90'ların Atari tutkunları için efsane haline gelen Street Fighter'ın son dönemde yeniden yükselişe geçmesi, kuşkusuz türün müdavimlerine yarıyor. Artık birer fenomen haline gelen karakterleri ve son derece başarılı oynanışıyla Street Fighter serisi, yeni bir platrformda yer bulacak! (Ekim Ayında Oyun Yağmuru Bekleniyor)

  Nintendo'nun geçtiğimiz gün açıkladığı üzere, yeni el konsolu 3DS, 26 Şubat 2011'de meraklılarıyla buluşuyor. Konsolun ilk tanıtım videoları da yayınlanmaya başladı. Açılış oyunlarından biri de Street Fighter IV 3D Edition oldu!
  [DAILYMOTION]xf08vr_3ds-super-street-fighter-iv-3d-edit_videogames[/DAILYMOTION]
  Sokakta Gördüğünüz Herkes Rakibiniz Olabilir

  Videoda görüldüğü üzere, 3DS kullanıcıları sokakta tanımadıkları insanlar ile Street Figter üzerinden karşılaşma yapabilecek. Anlaşılan o ki, yeni konsol sayesinde güzel dostluklar ve arkadaşlıklar kurulabileceği gibi, yeni düşmanlar da kazanılabilecek(!) Hiçbirimiz yenilgiyi kabullenemeyen bir boksör ile karşı karşıya gelmek istemeyiz değil mi?


  3DS'in Fiyatı Ne Kadar Olacak?

  Yaklaşık olarak 450 TL olması planlanan 3DS, önce Japonya'da, ardından da Avrupa ve Kuzey Amerika'da raflarda yer bulacak.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Ağu 2014
Yükleniyor...