Stilinizi Doğum Tarihiniz Belirliyor

'Kadınların Dünyası' forumunda anniccha tarafından 15 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu


 1. Doğum tarihiniz giyim tarzınızı etkiliyor
  Burcunuza göre giyim tarzınız
  Burcunuza göre stiliniz nasıl olmalı

  Doğum tarihiniz karakterinizi ve kişiliğinizi etkilediğini biliyoruz. Her burcun uğurlu taşı, uğurlu rengi, uğurlu günü vardır peki ya doğum tarihinizin ve burcunuzun stiliniz etkilediğini biliyor musunuz? Hangi tarz aslında size uygun olan veya hangi aksesuarlar kişiliğinizi yansıtıyor? Burcunuza göre giyim tarzınız nasıl olmalı bakalım mı...

  AKREP
  [​IMG]
  Akrep burçları için öncelik seksi olmaktır. Her zaman şık ve alımlı görünebilirler ama, aslında seksi olmak için giyinmişlerdir. Kıyafet seçiminde cesur olabilirler. Korsaj elbiseler ve dar drape etekler, onlara istediği görünümü sağlayacaktır.

  ASLAN
  [​IMG]
  Aslan burcu kadını kendinden emin, gösterişi seven ve zeki bir kadındır. Partiye en son gelen olmasına rağmen ortama hemen ısınır ve üzerindeki parlak aksesuarlarla davetlilerin dikkatini çeker. Payetli ve taşlı ayakkabılar ve çantalar, tam aslan kadınına göredir.

  BALIK
  [​IMG]
  Su gurubu burçlarından balıklar, yine su renklerinde güzel tasarım aksesuarlarla çok mutlu olabilirler.

  BAŞAK
  [​IMG]
  Başakların en büyük özellikleri titiz ve dikkatli olmalarıdır. Ama aynı zamanda beğenilmeyi seven ve mükemmeliyetçi bir kadındır. Eğer karşınızda duran kadın, harika beyaz bir elbisenin içindeyse ve elbisesinde ne bir iz, ne de kırışıklık varsa, bilin ki o bir başak kadınıdır. Seçkin ama sade kıyafetleri tercih eder.

  BOĞA
  [​IMG]
  Boğa burçları pratik, güvenilir ve istikrarlı olurlar. Dolayısı ile alışverişe çıktıklarında da bu özellikleri taşıyan parçalar satın alırlar. Mesela her giysisiyle rahatlıkla kombinleyebileceği güzel bir bilezik, boğa burçlarını çok mutlu edebilir. Özellikle çiçek desenleri ve parlak renkler boğa burçlarının ilgisini çekebilir.

  İKİZLER
  [​IMG]
  İkizler burcundaki insanlar zeki, değişken, çabuk sinirlenen ve çabuk sönen insanlardır. Tekdüze olan ve sıradan görünen hiçbir şey ona göre değildir. İkizler burcu için en ideal aksesuarlar renkli, gösterişli olanlar olacaktır. Tabii ki zevkli ve şık olduğu sürece

  KOÇ
  [​IMG]
  Mars gezegeninin yönettiği bir burç olan Koç, bir partiye ya da davete katıldığında gözlerin hemen kendisine dönmesini ister. Gezegeninin de kızıl gezegen olarak anıldığını düşünürsek, kırmızı renkli giysi ve aksesuarlar tam koçlara göre. Eğer elegan, seksi ve dikkat çekici bir koç olmak istiyorsanız, kırmızı bir elbisenin size çok yakışacağına eminiz.

  KOVA
  [​IMG]
  Kova burcu kendini geliştirmeyi seven, yenilikçi ve çoğu zaman da çılgındır. Birçok kişinin giymeye cesaret edemeyeceği renklerden ve cesaretlerden hoşlanırlar. Neon renkleri giymekten hiç çekinmezler ve jeanlerden de vazgeçemezler.

  OĞLAK
  [​IMG]
  Oğlak burcu toprak elementi burçlarından biridir. Dolayısıyla doğal görünümlerden, pastel renklerden hoşlanırlar. Ama her zaman dikkat çekici ve seksi görünmek isterler. Zamansız ve sürekli giyilebilecek şeyler almayı severler. Eğer yakında alışverişe gidecekseniz, kendinize pastel renklerde şık bir elbise alın.

  TERAZİ
  [​IMG]
  Uyumlu, sosyal ve paylaşımcı olan teraziler, giysilerinde de aynı şekilde uyum ararlar. Teraziler için giysiye yapılan en iyi yatırım, dolabındaki birçok şeyle kombinleyebileceği giysilere yapılan yatırımdır. Örneğin sade tişörtlerini tamamlayacağı şık bir yelek, iyi bir yatırım olacaktır.

  YAY
  [​IMG]
  Yay burçları özgürlüklerine düşkün, hayalperest ve sıcak kanlıdır. Giysi seçimlerinde rahat ve kolay hareket edebilecekleri eşyalara yönelirler. Aksesuar seçimlerinde ise özgürlüğü simgeleyen şeyler, tam yay kadınlarına göredir.

  YENGEÇ
  [​IMG]
  Yengeç kadını duygusal, nazik ve etrafındakileri mutlu etmeye çalışan bir kadındır. Modada da tarzı aynen böyledir. Sıradan, ama yine de çok kadınsı görünürler. Romantik renk ve desenler, danteller ve mat renklerdeki elbiseler yengeç kadını için bire birdir.
    2. Cevap: Stilinizi Doğum Tarihiniz Belirliyor

  Aslan burcu kadını kendinden emin, gösterişi seven ve zeki bir kadındır. Partiye en son gelen olmasına rağmen ortama hemen ısınır ve üzerindeki parlak aksesuarlarla davetlilerin dikkatini çeker. Payetli ve taşlı ayakkabılar ve çantalar, tam aslan kadınına göredir.

  Bu benim stilim değil :( evet bi yerlere hep geç kalırım :) payetler, taşlı ayakkabılar hiiiç bana göre diil :f20:
   


Similar Threads: Stilinizi Doğum
Forum Başlık Tarih
Kadınların Dünyası Hamile Balık Nasıl Doğum Yapar? 19 Mayıs 2016
Kadınların Dünyası Doğum Günü Işıkları Yapımı 17 Mayıs 2016
Kadınların Dünyası Epidural Normal Doğumun Sakıncaları Nelerdir? 22 Mart 2014
Kadınların Dünyası Doğum Sonrası Yapılması Gerekenler 21 Aralık 2013
Kadınların Dünyası Doğum Günü Özellikleri 7 Eylül 2012