Stardoll Bedavaları 2012 Yeni Yıl

'Oyun Bölümü' forumunda ZeuS tarafından 1 Ara 2011 tarihinde açılan konu

 1. Stardoll Bedavaları Modası 2012 Yeni Yıl


  [​IMG]

  Stardoll modayı, arkadaşlığı alışverişi, dekorasyonu ve yaratıcı olmayı seven insanlar için internetteki en büyük gruplardan birisidir. Kendi bebeğini yaratmakla başlıyorsun, alışverişe gidiyorsun, bebeğini giydiriyorsun, evini dekore ediyorsun, arkadaşlarınla konuşuyorsun, yeni arkadaşlar ediniyorsun ve kendini özgürce ifade edebiliyorsun, çünkü her şey senin elinde.
  Stardollda yeni bir tarz yaratmak kendini bulmak olasıdır. Hayallerini, isteklerini,yaratıcı gücünü göstermek için stardoll müthiş bir gruptur. Süper star olup stardolları kazanabilirsin. İstediğin kişiye benzeyebilir veya kendin de olabilirsin. Ne elde etmek istediğin ne düşündüğüne bağlıdır.  Stardoll Bedavaları 2012 Stardoll Hileleri

  Stardollda bedava t-hirt almak için;
  Önce dergiye girin daha sonra stardoll sinemaya gelin ve sonra suitinize girin bir poster ve t-shirt sizi bekliyor olacak.

  Stardoll Bedavaları 2012 Yeni Yıl

  Bedava ayakkabı ve çanta almak için;

  Arkadaşlar stardoll anasayfasında sağ tarafta çanta yarışması diye bir şey var ona katılın daha sonra suitinize gidin baktığınızda ekrana beyaz bir çanta gelmiş beyaz ayakkabıda montlygiftclup veriyor.

  Stardoll Bedavaları 2012 Yeni Yıl

  Bedava eşya alma sırrı

  Süperstar ol kısmına gel. Ülkeni United states yap. Sms ile ss. Kısmına gelin. Tıklayın. Çıkan sayfada satın al a gelin. Sonra açılan pencerede enter tuşuna basın. Suitine gidin. Her aydaki kıyafetler seni bekliyor! (Bu durum Haziran-Temmuz-Ağustos için geçerli).


  Stardoll Bedavaları 2012 Yeni Yıl Stardollün Büyük Yenilikleri


  Stardollde çok büyük yenilikler var. Artık her süit için bambaşka kıyafetler giyebilir kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Bütün kıyafetlerin ve aksesuarların gardolabınızda ve rafınızda aynı evdeki odanızdaki gibi kullanıma hazırdır. Her zaman elinizin altındaki soldaki butonu kullanarak neyiniz varsa ya da neyiniz eksikse kontrol edebilirsiniz. Oda stilinizi odanıza göre yaratabilirsiniz. Odanızda farklı kıyafetler bulundurabilir, Odanızın rengine, dekorasyonuna uygun kıyafetler bulundurabilirsiniz.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 14 Oca 2014
 2. Cevap: Stardoll Bedavaları 2012 Yeni Yıl

  çok güzel olmuş ama nasıl stardoll bedava eşya alma sırrını pek yapamadım:(