Star Akademide Amerikalı Koreograf Lauren Outlaw

'Medya Bölümü' forumunda eftelya tarafından 24 Haziran 2011 tarihinde açılan konu


 1. star tv star akademi

  Star Akademiye Amerikalı Koreograf Lauren Outlaw Geliyor..
  [​IMG]

  Yakında Star Tv de başlayacak yarışma Star Akademiye Amerikalı Koreograf Lauren Outlaw geliyor.
  Birbirinden başarılı yarışma ve eğlence programlarını Türk izleyicisi ile buluşturan Endemol Türkiye, Star Akademi ile bu yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor. Sürpriz jürisinden başvuru sayısına, sunucusundan eğitmenlerine kadar çok ses getiren Star Akademi, şimdi de Amerikalı ünlü koreografı ile konuşuluyor.

  Jüri koltuğu için Ajda Pekkan, Sertab Erener ve Ertuğrul Özkökü bir araya getiren yarışma için dünyaca ünlü Amerikalı koreograf Lauren Outlaw Türkiyeye geliyor. Yurt dışında bir çok ünlü sanatçı ile çalışan ve Amerikanın en önemli müzik yapım şirketi olan Def Jam Recordings bünyesindeki sanatçıların konser ve sahne performanslarında eşlik eden başarılı koreograf, dansın tüm alanlarında eğitim görmüş.
  Central Florida Üniversitesinde, Psikoloji ve Dans bölümü eğitimi alan ve hip hop dansında uzmanlaşan Amerikalı ünlü koreograf ile renklenecek yarışmada, 13 hafta boyunca yarışmacılar canlı yayında performanslarını sergileyecekler.

  Şu ana dek Amerika, İspanya, İtalya, Rusya, Almanya, Hollanda, Kanada ve Yunanistan başta olma üzere 35 farklı ülkede, 10 yıldır yayınlanmakta olan Star Akademinin baş koreografı ve dans eğitmeni olarak yurtdışı versiyonlarının da görev alan Outlaw; Türkiyeye geleceği için çok mutlu olduğunu belirtirken, genç yarışmacıların, yetenekleri ile birlikte Akademide aldıkları eğitimleri birleştirerek sergileyecekleri performanslar ve özel koreograflar ile jüri üyelerini zorlayacaklarının altını çizdi.

  Öykü Serterin sunumuyla Star TV ekranlarında başlayacak Star Akademide, yaz boyunca soluk soluğa izlenecek performanslar, yarışmacıların eğitim süreçleri, aralarındaki rekabet ve dayanışma sizleri Star TV ekranlarında bağlayacak.
  Kaynak Star Tv