Star akademi yarışmasına facebooktan nasıl oy gönderilir

'Sorun Cevaplayalım' forumunda EyLüL tarafından 27 Ağustos 2011 tarihinde açılan konu


 1. Star akademi yarışmasına nasıl facebooktan oy gönderebilirim

  Türkiye’de Bir ilk! ” Star Akademi’de desteklediğiniz star adaylarına artıkFacebooküzerinden de oy gönderebilirsiniz.

  Ayrıca,Facebooküzerinden oy kullananizleyicileri, Star Akademi ile ilgili sürprizler de bekliyor!

  Bu yazın en çokkonuşulanyarışması Star Akademi,internetdünyasınada damgasını vurmaya devam ediyor. Yarışmanınwebsitesirenkliiçeriği ile dikkatleri çekerken; her Salı akşamı Star Tv ekranlarında yayınlanan canlı gala gecelerinde sevdiğiniz star adaylarını, popüler paylaşım ağı. Facebooküzerinden de desteklebilirsiniz.

  Desteklediğiniz Akademi öğrencileri için bugünden itibaren (23.08.2011)Facebooküzerinden de oy kullanabileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey; Star AkademiFacebooksayfamızda bulunan, “OY VER DESTEK OL!” butonuna tıklamak! Her Oyun 8FacebookKredisi, ortalama 2 TL’dir.

  Facebook’tan oy ver, tanışmafırsatınıyakala!

  Ayrıca, Facebook’dan oy kullanan takipçiler, çekilişle Akademi Evi’ni ziyaret edip, desteklediği yarışmacı ile tanışma fırsatıda yakalayabilecek ve görkemli gala gecelerini stüdyodan izlemeşansınasahip olabilecek.Sizler de hem bu fırsatlardanyararlanmak hem de sevdiğin Star Akademi yarışmacılarını desteklemek istiyorrsanız, hemen Star Akademi Facebooksayfasına üyeolun, oylarınızı gönderin… Star adayları hayallerine ulaşabilmek için oylarınızı bekliyor
  BASIN BÜLTENİ