Spider Man 3 Oyunu İnceleme

'Oyun Bölümü' forumunda zamaneanne tarafından 18 Ara 2012 tarihinde açılan konu

 1. Spider Man 3 Oyun İncelemesi  Oyunseverlerin Tutkuyla oynadığı spider man 3 özellikle yeni görüntüs ve özellikleriyle nefes kesiyor.

  Oyunun ana menüsü oldukça basit yani sadece 2 seçenek var ( story mode ve coquest mode).

  Story mod:

  Eğer story modu seçerseniz hikaye modu açılıyor ve hikaye sırasına göre görevlere gidiyoruz ancak siz 'ben görevden göreve koşamam arada bir öylesine gezerim' diyorsanız da sizi görev almak için zorlamıyor, gta'daki gibi serbest şehir diyebiliriz.Bu modda aynı zamanda polis yada ganster bölgelerinin yanına gidip oradaki adamlardan nerede ne suç işleniyor öğrenip onları durdurabiliyoruz.

  Conquest mod:
  Bu modda ise sadece belirli süre içersinde (5 dk) mümkün olduğu kadar çok görev yapmamız gerekiyor, bu görevler yine polis yada gammazcı gangsterlerden öğrendiğiniz suçları durdurma.Bu modun çokta cazip olduğu söylenemez doğrusu.

  Oyunun genel olarak özellikleri şöyle:

  Alışıla gelmiş New Game, Load Game ve Options sayfası karşımıza gelmiyor. Oyuna hemen giriş yapıyoruz. Örümcek Adam Mad Bomber (Bombacı Mülayim) ve Adamlarını durdurmak için binaya geliyor. Burada ekran tuş takımlarını ve görevlerini göstererek, üzerinize gelen düşmanlarda bunları tatbik etmeniz isteniyor.

  oyunda Bir hayli dövüş kombinasyonu var ve görevleri başarı ile yaptığınızda yeni dövüş stilleri kazanıyorsunuz. Örümcek hislerimiz her zaman olduğu gibi önemli bir yere sahip. Görevlerde RS analog kola basıp algılayıcıyı devreye sokuyoruz. Etraf siyah beyaz oluyor ve bize ipucu olacak şeyleri görüyoruz. Sizde tıkandığınız bir yerde mutlaka örümcek algılayıcınızı çalıştırın. Oyun içinde start tuşuna bastığınız zaman çeşitli istatistik bilgileri veriliyor.

  Kaç saattir oynuyorsunuz, oyunun kaçta kaçını bitirdiniz, 42 ana görevin kaçını yaptınız, dövüşlerdeki yüzdeniz gibi. Back tuşuna basınca da Manhattan'ın küçültülmüş ölçekli haritası karşımıza çıkıyor. Ana Görevleri ve yan görevleri renkli bir sembol halinde göreceksiniz. Sizde gitmek istediğiniz yeri seçiyorsunuz ve ekranda çıkan renkli (sarı, mavi, kırmızı) işareti takip ederek hedefe ulaşıyorsunuz.