Sony Xperia Z3+ özellikleri

'Teknoloji Haberleri' forumunda Burcu tarafından 1 Haz 2015 tarihinde açılan konu

 1. Sony amiral gemisi Xperia Z3+ ile yoluna devam ediyor. Sony Japonya'ya özel olarak tanıttığı Z4'ü dünyaya Z3+ olarak duyurdu.

  Sony yeni modeli Xperia Z3+ ile aslında çok bir fark yaratmış gibi görünmüyor. Bu nedenle isminin sonundaki + tamda yerinde olmuş gibi görünüyor. Yeni modelinde sadece küçük eklemeler ile idare eden Sony telefonun teknik özelliklerinde yaptığı güncellemeler ile alıcısının nabzını yokluyor.

  Xperia Z3+ ile gelen teknik özelliklerden bazılarına göz atacak olursak ilk olarak dikkat çekenin 20,7 MP'lik arka kamerası ile 5 MP'lik ön kamerası oluyor. Snapdragon 810 işlemcili Xperia Z3+ 3 GB ram ile geliyor.

  Sony Xperia ile akıllı telefonlar arasında en iyi pil ömrüne sahip. Z3+'da ise pil gücü 2.900 mAh'e düşürülmüş. Firmanın açıklamasına göre cihaz kullanıcısına iki güne kadar dayanabilen pil ömrü vadediyor.

  Cihazın USB portu, sol üstten telefonun altına taşınmış ve artık kapağı bulunmuyor. Sony'ye göre yeni kapaksız port, telefonun IP65/68 toz ve su geçirmezlik özelliklerini etkilemiyor.

  sony_xperia_z3+.
   
Yükleniyor...