Sony Ericsson Jalou

'Teknoloji Haberleri' forumunda ZeuS tarafından 14 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu


 1. Sony Ericsson bayanların en hayati ihtiyaçları olan ayna, zayıf kalmak için adım sayacı ve burç tahmini güncellemeleri gibi özelliklere sahip Jalou'yu piyasaya tanıttı.

  Sony Ericsson,sanat, mimari ve mobilya trendlerini araştırarak tasarladığı yeni cep telefonu Jalou'yu tanıttı. Sony Ericsson'un yaptığı bu araştırmalarla ulaştığı sonuç, kadınların hayattaki başlıca kaygılarının makyaj, alışveriş, dedikodu ve diyetten ibaret olduğu! Zira kesilmiş elmasa benzer bir şekle sahip olan Jalou, "en sevdiğiniz rujdan daha kısa" olarak tanıtılıyor ve 84 gramlık ağırlığıyla el çantasında ağırlık yapmıyor. Çünkü kadınlara ruj ve çantaya göre ölçü vermediğinizde, telefonun boy ve ağırlığını anlayamıyorlar.

  Jalou'nun ilk vurgulanan özellikleri de (herhalde kısıtlı kadın beyniyle daha rahat iletişim kurulabilmesi için), ayna işlevi de görebilen ekranı, form tutmaya yardımcı, alışveriş yaparken ne kadar yürüdüğünüzü gösteren Walk Mate adım sayacı ve yıl boyunca burç işaretleri ve özel olaylarla günccellenen özel moda arayüzü.

  Jalou, aslında sadece ilginç şekilli, ufak tefek, kendi halinde bir kapaklı telefon. 2 inçlik ekran, 3.2 megapiksel fotoğraf makinesi, HSPA 3G bağlantısı, microSD kart yuvası, Bluetooth, medya oynatıcı, RSS beslemesi okuyucu, görüntülü arama, YouTube uygulaması, e-posta gibi gündelik, kullanışlı özellikleri var. Fakat "Kadınlar pembe sever, ha bunlar bir de makyaj yapıyordu değil mi?" tavrıyla piyasaya sürülmüş olmasından kaybediyor. Zira kadınlar da, "normal insan"lar gibi, aldıkları cihazın öncelikle, yapması için alındığı işleri başarmasını bekliyor.

  [​IMG]
   


Similar Threads: Sony Ericsson
Forum Başlık Tarih
Teknoloji Haberleri Sony Ericssonun yeni adı 19 Şubat 2012
Teknoloji Haberleri Sony Ericsson Xperia arc S özellikleri,Fiyatı 17 Eylül 2011
Teknoloji Haberleri Sony Ericsson Xperia Pro Özellikleri 21 Temmuz 2011
Teknoloji Haberleri Sony Ericsson Xperia neo İnceleme 21 Temmuz 2011
Teknoloji Haberleri Sony Ericsson Xperia ray 20 Temmuz 2011