Sonu Lady Di gibi oluyordu

'Haberler' forumunda alemşah tarafından 28 Ekim 2009 tarihinde açılan konu


 1. Sonu Lady Di gibi oluyordu
  [​IMG]Ünlü oyuncu Brad Pitt, peşine takılan paparazziden kaçarken motosikletten düştü...
  Hollywood yıldızı Brad Pitt, Los Angeles sokaklarında kendisini takip eden bir paparazziden kaçmaya çalışırken motosikletiyle kaza yaptı.[​IMG]Geçen cumartesi günü meydana gelen olayda, yoğun trafikte chopper tipi “kişiye özel” motosikletiyle ilerleyen Pitt, otomobiliyle peşine takılan paparazzinin kendisine çok yaklaşması üzerine kaçmak için gidonu kırdı. Ancak Pitt bu sırada dengesini kaybederek motosikletiyle birlikte yere düştü. Bu sırada yol kenarında park halinde olan bir aracın aynasına da zarar verdi. Kazada yaralanmayan Pitt, motosikletini yol kenarına taşıdıktan sonra asistanını arayarak yardım istedi. Pitt asistanının getirdiği otomobile binerek olay yerinden uzaklaşırken motosikletini de bir kamyonetle tamire gönderdi.

  Diana da kaçıyordu

  Brad Pitt’in ucuz atlattığı bu kaza, Galler Prensesi Diana’nın 1997’de paparazzilerden kaçarken kaza yaparak hayatını kaybetmesini hatırlattı. Prenses Diana ve sevgilisi Dodi el Fayed, Ağustos 1997’de Paris’te paparazzilerden kaçarken, şoförlerinin kullandığı otomobilin 160 km hızla tünel duvarına çarpması sonucu ölmüştü.
    2. Cevap: Sonu Lady Di gibi oluyordu

  Bazen insan bu paparazzilerede ne diyceğini şaşırıyor. Tamam işinizi yapıyorsunuz ama birazda özel hayata ve haklara saygı lütfen
    3. Cevap: Sonu Lady Di gibi oluyordu

  Ne kötü bir durum sürekli ensende :f40: birileri...