Son derece cazip Mac Kampanyasında son hafta

'Sosyal Konular' forumunda eftelya tarafından 10 Şubat 2012 tarihinde açılan konu


 1. Şayet bir Mac satın almak istiyorsanız şuan tam zamanı..Bu günlerde yetkili Apple mağazalarının yapmış olduğu önemli bir kampanya var.

  Son derece cazip Mac Kampanyasında son hafta

  Hem evinize bir iMac, hem de kendinize bir iPad2 almak istiyorsanız ancak bütçenizle bunu gerçekleştiremiyorsanız bu kampanya tam size göre.
  15 Şubat 2012 tarihine kadar süren Mac kampanyası sayesinde bilgisayar için ayırdığınız para ile hem istediğiniz özelliklerde bir iMac, hem de fiyat avantajı nedeniyle artan bütçeniz sayesinde ne zamandır almak istediğiniz iPad 2’yi satın alabilirsiniz.

  14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgiliniz için bir sürpriz yapma planınız varsa yine bu kampanya tam size göre…

  Çünkü 15 Şubata kadar geçerli olan kampanyada iMac, MacBook Pro ve MacBook Air için 563 TL’ye varan cazip fiyat indirimleri söz konusu.Mesela hafifliği ve şıklığı ile kadınlar için en güzel bilgisayar olan Ultrabook’un yaratıcısı MacBook Air’ı bu kampanyada KDV dahil 2 bin 762 TL yerine 2 bin 490 TL’ya satın almanız mümkün.

  MacBook Air’de 272 TL olan fiyat avantajı, ürünler arasındaki fiyat farkına bağlı olarak MacBook Pro’da 390 TL’yi, kampanyanın en cazip ürünü iMac’de ise 963 TL’yi buluyor.
  Unutmayın bu özel ürünler için kampanya 15 Şubat 2012 tarihine kadar ve yetkili Apple mağazalarında geçerli.

  [​IMG]

  Apple
   


Yükleniyor...