ŞOK GeLisme...Arda 'evet' dedi!

'Spor Gündemi' forumunda cCasT tarafından 17 Haziran 2010 tarihinde açılan konu


  1. İngiliz kulübüne ‘olur’ verdiği iddia edilen Arda Turan, Galatasaray yönetiminin bonservis ücretini belirlemesini bekliyor!

    Arda Turan’ı 2008 Avrupa Şampiyonası’ndan beri takip eden ve transfer etmek isteyen Tottenham, transfer görüşmeleriyle ilgili ısrarlarını sürdürüyor. İngiliz kulübünün gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde oynayacak olması sebebiyle transfere yeşil ışık yakan Arda’nın önümüzdeki sezon Premier Lig’de top koşturmaya kararlı olduğu ve menajeri aracılığıyla kendisine önerilen şartları kabul ederek, iki kulübün bonservis bedeli konusunda anlaşmasını beklediği ifade edildi. İngilizler’in bu transferi bitirmek için Dünya Kupası’nın bitmesini bekledikleri ve Dos Santos’un satışının ardından Arda için düğmeye basacakları dile getirilirken, Galatasaray Kulübü’ne resmi olarak iletilecek ilk resmi teklifin 9milyon Euro civarında olacağı belirtildi.

    [​IMG]

    EN SON 10 MİLYONA EURO’YA DÜŞÜLECEK

    Arda’yı 15milyon Euro’luk bir bedelle satmak isteyen yönetimin, piyasalarda yaşanan ekonomik sıkıntılar sebebiyle rakamı önce 12milyon Euro’ya sonra da 10milyon Euro’ya düşüreceği vurgulandı.