Skype İle Telefon Görüşmesi Nasıl Yapılır

'Sosyal Medya' forumunda Masal tarafından 30 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu


  1. Skype İle Telefon Araması Nasıl Yapılır


    Skypede Telefon Görüşmesi


    Skype programı ile cep telefonu ve sabit hatları daha ucuza arayarak konuşmalar yapabileceğiniz bir programdır. Programın Türkçe dil desteği ve sade bir arayüze sahip olduğundan kullanımı oldukça kolaydır.

    Sesli mesaj, çevrimdışı durumda çağrı yönlendirme gibi ekstra özelliklere sahip olan Skype programı ile sahip olacaksınız. Skype kullanıcısı ile görüntülü ve sesli video konferans yapabilirsiniz. Akıllı cep telefonu ve sosyal ağ entegrasyonları sayesinde her alanda rahat kullanıma sahip olacaksınız.

    Skype programı ile arama yapabilmek için numara çevir butonuna tıklayarak arama yapabilirsiniz, “Kişisel Bilgiler seçeneğinden bilgilerini değiştirebilirsiniz. Ana penceredeki “Bir kişi ekle yazısına tıklayarak arkadaşlarınızı ekleyin. “E-posta, “Telefon numarası , “Tam adı ve “Skype Adı bölümlerine uygun bilgileri girerek Ekle butonuna tıklıyorsunuz. Kişileri ekledikten sonra Skype programının tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Ana sayfadaki Bir numara çevir butonuna tıkladıktan sonra telefon numarası çevirerek arama yapabilirsiniz.