Skype de Kamera Açılmıyor

'Sosyal Medya' forumunda EyLüL tarafından 13 Ağu 2012 tarihinde açılan konu

 1. Skype de Kamera Açılma Sorunu  Öncelikle Skype ile sık sık görüntülü görüşme yapacağınızdan dolayı kamera ayarlarının doğru girilmesi gerekiyor.

  Bunun için Araçlar > Seçenekler > Gene l > Video Ayarları kısmına girin. ' Skype Video 'yu etkinleştir' cümlesinin başındaki kutucuğun işaretli olmasına dikkat edin.

  Bunun dışında 'Kamera Seçin' kısmında ise bilgisayarınıza bağladığınız kamerayı seçmeniz gerekiyor. Eğer bu listede kameranızı göremiyorsanız ya donanımızın sürücüsü sisteminizde kurulu değildir ya da webcam'iniz bilgisayarınıza takılı değildir.

  Webcam'inizin yazılımını yüklerken dikkatli olmanızda fayda var. Bazı kamera ayarları webcam'inizin bu programlarıyla yapılır, bu nedenle Skype'de sorun yaşamamak için kullanım kılavuzunu gözden geçirmenizi öneriyoruz.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 7 Haz 2013
 2. Cevap: Skype de bana gelen video açılmıyor neden

  skype de bana gelen videoyu açılmıyor. ekranda sürekli video açılması için bekliyorum ama bir türlü açılmadı..neden lütfen yardımm edinn
   
 3. Cevap: Skype de Kamera Açılmıyor

  araçlar kısmının nerede olduğunu bulamıyorum windovs 8 de .. yardımcı olabilirmisiniz
   
 4. Cevap: Skype de Kamera Açılmıyor

  başta kameramda sorun yoktu ama görüşmeyi kapatıp tekrar açınca benim görüntüm bir türlü gelmedi. sürekli bekleme işareti var ama görüntü gelmiyor.
   
 5. Cevap: Skype de Kamera Açılmıyor

  resme çif tıkla sora relax :)