Skyfire'dan Opera'ya Tebrik

'Teknik Yardım' forumunda Pardus tarafından 15 Nisan 2010 tarihinde açılan konu


  1. Skyfire takımı, sonunda AppStore'da yer almayı başaran Opera'yı tebrik etti ve ekledi: "Bu başarı tüm mobil tarayıcılar için büyük bir adım!"

    Geçtiğimiz günlerde Apple'ın onayını alarak AppStore'da yer almaya başlayan Opera Mini kısa sürede büyük ilgi gördü. (Opera Mini iPhone'da) Sadece 3 günde tüm listelerin en tepesine kurulan ve bu sürede 1 Milyon indirilme rakamını deviren Opera Mini, Safari'nin etkinliğine de ciddi manada darbe vurmuş oldu. (Opera, Apple'ı Fena Çarptı)

    Mobil web tarayıcıların önde gelen isimlerinden bir diğeri de Skyfire. Firma, Opera takımını bu başarılarından ötürü tebrik ederek, diğer üçüncü şahıs yazılımların da önünü açmış olduklarını belirtti. Herkesin merakla beklediği iPhone uyumlu Skyfire konusunda değinilen açıklamada, Opera'nın verdiği tavizleri vermelerinin Skyfire'ı Skyfire yapan değerlerden soyutlanmak anlamına geleceği ifade edilmiş. Silverlight ve Flash konusunda alternatif bir yol bulunmadıktan sonra bu işin biraz zor göründüğünü belirten Skyfire geliştiricileri, ilerleyen günlerde iPhone, iPod Touch ve iPad uyumlu yazılım hakkında kesin bir açıklama yapacaklarını belirtiyorlar.
     


Similar Threads: Skyfire'dan Opera'ya
Forum Başlık Tarih
Teknik Yardım Firefox'u Opera'ya Nasıl Benzetirsiniz? 4 Ağustos 2010