Siyah Noktalara Yulaf Maskesi

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 26 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu


 1. Siyah Noktalar İçin Yulaf Maskesi Tarifi  Siyah noktalar için oldukça etkili bir maske tarifi vermek istiyorum sizlere özellikle sivilceli ciltlerde çok görülen siya noktaların gitmesi için yulaf ile hazırlanan bu maskeyi mutlaka denemelisiniz.

  Siyah Noktalara Yulaf maskesi ile son verin.

  Yulaf maskesi oldukça kolay hazırlanabilen bir maske uygulanışıda kolay siyah noktaların giderilmesi için son derece etkili bir maske.Yulaf maskesi çok iyi bir cilt temizleyicisidir ayrca cildin yağlanmasını önler yulaf maskesini kuru ciltlerin kullanması önerilmiyor.Bir kase yulaf maskemizi hazırlamak için yeterli olacaktır.

  Maskenin hazırlanışı şöyle yulafları öncelikle güzelce pişirin daha sonra süzün bir kasenin içesrisine alın yulafları iyice ezin daha sonra elde ettiğiniz kremsi yulafı yüzünüze sürün ve 20 dakika kadar bekletin.Ilık su ile yüzünüzü yıkayın farkı hemen fark edeceksiniz.Cildinizin yağlanmasını önlemiş olacaksınız.Ben bu maskeyi nasıl hangi aralıklarda kullanmalıyım diyorsanız haftada 2 defa bu maskeyi yüzünüze uygulayabilirsiniz.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/yulaf-maskesi-1-19729.jpg]yulaf-maskesi-1-19729[/IMGALT]
   


Similar Threads: Siyah Noktalara
Forum Başlık Tarih
Kişisel Bakım Siyah Noktalara 1 günde Çözüm 12 Aralık 2012
Kişisel Bakım siyah noktalara elma sirkesi 13 Ocak 2011
Kişisel Bakım Siyah Noktalara Çözüm İbrahim Saraçoğlu 14 Ağustos 2010
Kişisel Bakım Siyah Noktalara Bitkisel Çözüm 13 Ağustos 2010
Kişisel Bakım siyah noktalara kesin kalıcı çözüm 11 Ağustos 2010