Sivilcelerden Kurtulmanın Tam Zamanı

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 2 Kasım 2013 tarihinde açılan konu


  1. Sivilcelerinizden müzdaripseniz yaz aylarının geride kalamsıyla birlikte gelen kış günleri sivilcelerinizden kurtulmanın en ideal zamanı.

    Neden kış ayları çünkü kış aylarının vazgeçilmez meyvesi portakal sayaesinde sivilcelerinizden kurtulmanız artık çok kolay olacak.Bol bol tüketeceğiniz portakal ile cildinizdeki sivilceleri azaltabilir hatta kurtulabiliriz.Bunun için yapmanız gereken şeyler oldukça basit.Portakal en temel cilt problemlerinden olan sivilcelerden kurtulabilmeniz için size olağan üstü yaralar sağladığını biliyormuydunuz.Sizlere portakal maskesi tarifini vereceğim bu maske ile kıs asüre içerisinde sivilceleirnizden kurtulacaksınız en azından daha az çıkacaktır.

    Portakal maskenin Hazırlanışı şöyle:

    Öncelikel bir adet portakalı rendelemeniz gerekiyor daha sonra bir çay kaşığı kadar kabartma tozunu üzerine ekleyin krem kıvamına gelene kadar bu karşımı güzelce karıştırın.Cildinizi temizledikten sonr ahazırladığınız bu karışımı cildinize güzelce sürün.Yaklaşık bir saat kadar maskeyi yüzünüzde bekletin daha sonra ılık su ile cildinizi güzelce yıkayın bu şekilde maskemizi haftada 3 defa yapmanız gerekiyor faydasını görebilmeniz için devamlılık çok önemli bunu sakın unutmayın.

    [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/sivilcelerin-tedavisi-icinuygunzamand-58849.jpg]sivilcelerin-tedavisi-icinuygunzamand-58849[/IMGALT]