Sırrı Sakık'ın Oğlu İntihar Etti

'Haberler' forumunda Masal tarafından 15 Eyl 2012 tarihinde açılan konu


 1. BDP Muş Milletvekili Sakık'ın Oğlu İntihar Etti  Milletvekili Sırrı Sakık, bu sabaha karşı 01.00 sıralarında evinde bir başka milletvekili arkadaşıyla sohbet ederken, dışarıdan gelen silah sesi üzerine oğlu Sidarı aradı. “Evladım dışarısı karışık, geç de oldu. Seni bekliyorum dedi. Oğlunun gelmemesi üzerine endişelenen Sakık, ikinci kez oğlunu çağırdı.

  [​IMG]

  Evdeki konuk milletvekilinin ayrılmasından sonra saat 02.00 sıralarında Sidar, babasının çağrısına uyarak eve döndü. Oğlunun gelmesinin ardından Sırrı Sakık, uyumak üzere yatak odasına geçti. Ancak bir süre sonra oğlunun telefonda biriyle tartıştığını duydu. Balkonda oldukça gergin görünen oğlunun yanına gitti.

  Oğlunu uyumaya ikna etmek için cep telefonunu alıp içeriye girdi. Sırrı Sakık, yeniden balkona girdiğinde oğlunun 5. kattaki balkondan atlamak üzere olduğunu gördü. Sakıkın, erken yaşta annesini kaybeden Sidarı engelleme çabası sonuçsuz kaldı. 25 yaşındaki genç, “Baba seni çok üzdüm diyerek kendini boşluğa bıraktı.

  Derhal hastaneye kaldırılan oğul Sakık, yaşamını yitirdi. Kız arkadaşı ile sorun yaşadığı iddia edilen oğul Sakıkın, 5 yıl önce annesi Gülsima Sakıkın ölümü sonrasında da bunalım yaşadığı öne sürüldü.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 15 Oca 2013