Sinem Öztürk Biyografisi

'Biyografi' forumunda SümbüL tarafından 21 Mar 2010 tarihinde açılan konu


 1. Arka Sıradakiler
  Arka Sıradakiler Gamze
  Arka Sıradakiler Gamze Biyografi
  Sinem Öztürk
  Sinem Öztürk Biyografi  [​IMG]

  Sinem Öztürk Biyografisi

  9 ocak 1985 Yılında doğru. ilgi alanları ve hobisi sinema ve kısa filmler olmuştur.

  Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Televizyon Bölümünu bitirdi.Beyaza Boyanmış Siyah Kelimeler Altın Koza Film Festivali , yarışması Bölümü 2005 oyuncu olarak katıldı.ritm kurmaca 7′30 2005 2. hisar Kısa Film festivaline oyuncu olarak katıldı
  En son rümeysa tarafından Paz Ağus. 24, 2008 6:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

  Sinem Öztürk Gerçek ismi Gözde Sinem Öztürk olan oyuncu eğitimine Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümünde devam etmektedir. Ortaokuldan beri oyuncu olmak isteyen ve bu alanda eğitim gören Sinem Öztürk 26 kısa metrajlı filmde rol aldı. 8 kısa film çekiminde bulundu. 3 Televizyon dizisinde rol alan oyuncunun son dizi çekimleri hala devam ediyor. Liseyi İstanbul Çağaloğlu Anadolu Lisesinde bitidi ve ardından üniversite eğitimine başladı.
  Sanat hayatına Aloya dizisiyle başladı. Bu dizide Emine karakterini canlandıran Sinem Öztürk ardından, bir gençlik dizisi Duvarda karşımıza çıktı. Burada ise İklim adlı genç kızı oynadı. Ancak Onu asıl hayran kitlesine ulaştıran halen yayında olan ve çekimleri devam eden Arka Sıradakiler dizisi oldu. Burada Gamze karakteriyle hayranlarının beğenisini kazandı.